0

Ale tam gesto

0

Zobaczymy jak sedzia sie dzis popisze

3

Dlatego oni niechca powtorek video bo skonczy sie drukowanie

0

Presja go zjadla hah

2

Juz tebas dziala zeby Pique dostal kare

0

jak ten paco nic by nie zrobil

0

I tracimy passe bez porazki przez taki zje.y mecz

2

Ten paco nic nie wnosi do gry.Gracz za tyle kasy a jakby go nie bylo

1

Co za wstyd omg

0

ja pierd...e co oni graja

0

Czemu nie wrzucaja przciez gramy na 2 napastnikow

1

Ale ten aduriz mnie wkurw..a juz

0

Ale dziwny to mecz

0

Iniesta kapitan kartka za dyskusje buhaahh

0

sedzia+ bilbao vs Barca

0

Niech kut.s wszystkim da zolta

0

Karny slepaku kur..aaa

0

Busquets o boshe co on gra

6

I jeszcze pajac aduriz ma pretensje do sedziego za zolta kartke a powinien juz wyleciec z boiska

0

I dlatego powinny byc powtorki video !

0

Ja pierd.. wlaczam a tu przegrywa Barca 2:0

4

Chyba ze by przeszedl do realu

4

Bo postawil sobie cel wygranie LM. Na chiny przyjdzie jezcze czas

2

Myslalem ze przy stole wigilijnym

7

Perez nie zdazyl ugotowac kulek

0

Przyjechali dowiedziec sie czy przebija oferte realu dotyczaca losowan LM

0

Top eleven :>

0

Za slaby fizycznie na lige angielska chyba ze bedzie gral na skrzydle

2

Posmarowane i cicho sza

0

Nawet nie wiedzialem ze Gomes gra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?