0

Z taka gra nie zaslugujemy na MS

0

Brawo bedzie historyczna porazka z rosja

0

I jeszcze na anoeta

0

A Vidal skrzydlowy

1

Nom po 6 pkt

0

Seria realu przerwana :):):)

0

Bronic to pls

0

goooooooooooooool

0

Jaki on jest zenujacy

0

Zaraz dzik benzema wbiegnie w pole karne i pozamiatane

1

Znowu bramka ramosa w koncowce

1

RAmoooooossssss

0

Turla sie jakby noge mu urwal

0

Widocznie to za malo na takiego "byka"

1

Gdyby to byl Neymar to czerwo za prowokacje

1

Ile kur...a mozna miec farta ?????????????

1

Po co wylazil

0

Kur...a mac i karny tradycyjnie

0

Caly czas tak graja

0

Ale ujowy strzal

4

Tak i jest The Best

1

Vidal zamknal usta Luczo xd

2

Pokazuje dla Paco jak wyglada bramka

0

hahaha boateng

0

Kurde no ... nie do wiary ze tylko 1:0 ciagle

6

Juz powinno byc z 5:0 heh

0

Stoch miazdzy :)

0

Umtiti co za typ xd

2

Az przykro patrzec na ta reprezentacje w reczna

0

Real ma przegrac z taka obrona sevilli??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?