Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z taka gra nie zaslugujemy na MS
0
Brawo bedzie historyczna porazka z rosja
0
I jeszcze na anoeta
0
A Vidal skrzydlowy
1
Nom po 6 pkt
0
Seria realu przerwana :):):)
0
Bronic to pls
0
goooooooooooooool
0
Jaki on jest zenujacy
0
Zaraz dzik benzema wbiegnie w pole karne i pozamiatane
1
Znowu bramka ramosa w koncowce
1
RAmoooooossssss
0
Turla sie jakby noge mu urwal
0
Widocznie to za malo na takiego "byka"
1
Gdyby to byl Neymar to czerwo za prowokacje
1
Ile kur...a mozna miec farta ?????????????
1
Po co wylazil
0
Kur...a mac i karny tradycyjnie
0
Caly czas tak graja
0
Ale ujowy strzal
4
Tak i jest The Best
1
Vidal zamknal usta Luczo xd
2
Pokazuje dla Paco jak wyglada bramka
0
hahaha boateng
0
Kurde no ... nie do wiary ze tylko 1:0 ciagle
6
Juz powinno byc z 5:0 heh
0
Stoch miazdzy :)
0
Umtiti co za typ xd
2
Az przykro patrzec na ta reprezentacje w reczna
0
Real ma przegrac z taka obrona sevilli??