0

A do Messiego o lata swietlne

5

Gosc przyaktorzyl a typ mowi ze karny

0

Oby dociagneli zwyciestwo

0

Ale fart ja prdl

0

Czemu oddal dla Neya eh

0

Arda by to strzelil

26

Torres tylko z.Barca zawsze tak.gra

0

Jak Pique zostanie prezydentem to takie rzeczy napewno nie ujda na sucho

0

Za to ze jest z Barcelony

1

Ten gosciu wygral zycie

1

Na prezesa la liga sa jakies wybory czy ten typ ma posadke dozywotnio?

1

Real tez gral totalne g.. a udalo im sie dobic 40 meczow bez porazki bo wiele razy ratowali ich sedziowie.

0

Tak jak w siatkowce

0

graja z realem sociedad czyli latwe 3pkt madrytu

2

Pomysla o tym jak real wygra lige

0

Od czego jest ten typ za bramka z paleczka?

0

Ney sie nam zablokowal

0

Nie dotknal nawet

0

Uff dobrze ze nie strzelal wczesniej

0

ale padake gramy

0

Ale skoczyl jakby do wody na glowke

0

Jakos latwo nie bylo rok temu w dwumeczu lm

0

To bylo wiadome. Marketingowo lepiej jak sa 2 mecze niz jeden w finale.

0

Zagral dobre spotkanie ale to i tak nie zmienia mojej decyzji

1

Z Cilessenem gral w marynarza

0

I powinna byc zolta za faul na Ardzie

0

Arda > Neymar

0

Spodenki chcial zdjac dla ARdy

4

Gomes nie poznaje chlopa

0

Xavi nie lubi tego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?