Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
emery do enkuku: kos i symuluj ile wlezie
0
Mial byc piekny wieczor a jest dramat
0
Wiecej sil maja po grze w ogorkowej lidze
0
Barca jak przegrywa to z hukiem
0
Jakby Barca miala takie sytuacje co psg to by byla manita
0
Odrazu inaczej gra wyglada po zejsciu gomesa
0
My sie smiejemy z danilo w realu a real ma beke z gomesa u nas
0
Gra w Barcelonie go przerasta
0
Wreszcie ja pierd.. nich juz nigdy nie wchodzi
3
Przymierzyl sobie i gol wszyscy sie patrza lol
1
trafia na real i zagraja wielkie G...
0
Tyle pompowania kasy w pilkarzy sztab trenera ... musialo przyniesc owoce
0
Gomesa przekopali w szatni i wyszedl wystraszony
8
Juz dawno powinien byc w Barcelonie ale nie lepiej kupic drewno
0
To wstyd zeby tak klub jak Barcelona miala takie drewno w druzynie
0
psg mecz zycia
1
Teraz kazdy tak z nami gra ale Luczo nie wyciaga z tego wnioskow bo mysli ze Messi wygra mecz
0
To wyglada jakby Luczo rzucil pilke i sobie grajcie. Nie ma zadnego pomyslu na ten mecz.
0
Oby nie bylo powtorki 0-7 z bayernem
0
Czemu musial to byc gomesz
1
Gomes kurw zamiast uderzyc odrazu
0
Vertatti prze kozak to jest pomocnik na miare Barcelony
0
Obok gomesa ...
0
Ney chyba kontuzja Ardy nie ma kurw
2
PSG nie bedzie grac tak caly mecz
0
Kurw za latwo !!!!!!!!!
0
Czesty widok wysoki pressing przeciw Barcelonie
0
Barca easy
0
Sami Polacy sedziuja xd
1
raczej na pol roku