Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
PSG nie bedzie grac tak caly mecz
0
Kurw za latwo !!!!!!!!!
0
Czesty widok wysoki pressing przeciw Barcelonie
0
Barca easy
0
Sami Polacy sedziuja xd
1
raczej na pol roku
0
Gdyby byli tacy super to nie szukaliby nikogo
0
Koles jest raczej tykajaca bomba. Ilez to kontr juz bylo przez jego niecelne podania.
1
Szkoda chlopa bo byl w super formie
1
Co to za sprawiedliwosc gdy druzyna traci zawodnika bo jakis paj.c nie umie sie zachowac na boisku i musi grac w 10 bez mozliwosci zmiany. Sprawca w takim wypadku powinien tez opuscic boisko.
3
Tak to jest jak sie gra kur.aa z ogorkami
3
Przy takich sytuacjach powinna byc dodatkowa zmiana
0
To co nie potrzeba to sedzia zauwazy a takie cos nic
1
Ten burak tez powinien zejsc
7
szacun dla kibicow alaves ze oklaskuja Vidala
0
O kurw.. zlamianie
0
nie bylo
0
To Luis Suarez nie strzelil tylko maladze
0
Spokojnie moze Paco wejsc
1
Alaves spuchlo po 1 polowie i teraz zbierane sa zniwa
1
Gol MSN :)
0
Mam nadzieje ze juz tak zostanie
0
Co z Umtitim
0
Juz alaves sie otworzylo dobrze ze Barca strzela pierwsza
1
Wreszcie Ney strzela
1
Szkoda bysmy ogladali koszmar ronaldo w lalidze Pazdana xd
0
Pilkarze alaves nie wiedzieli co sie dzieje xd
0
Ale akcja palce lizac
0
Sedzia zagwizdal bo typ z alaves nie mial do kogo podac a jak Neya kopali to nic
0
Jakby to wpadlo to by byla obrona czestochowy