2

PSG nie bedzie grac tak caly mecz

0

Kurw za latwo !!!!!!!!!

0

Czesty widok wysoki pressing przeciw Barcelonie

0

Barca easy

0

Sami Polacy sedziuja xd

1

raczej na pol roku

0

Gdyby byli tacy super to nie szukaliby nikogo

0

Koles jest raczej tykajaca bomba. Ilez to kontr juz bylo przez jego niecelne podania.

1

Szkoda chlopa bo byl w super formie

1

Co to za sprawiedliwosc gdy druzyna traci zawodnika bo jakis paj.c nie umie sie zachowac na boisku i musi grac w 10 bez mozliwosci zmiany. Sprawca w takim wypadku powinien tez opuscic boisko.

3

Tak to jest jak sie gra kur.aa z ogorkami

3

Przy takich sytuacjach powinna byc dodatkowa zmiana

0

To co nie potrzeba to sedzia zauwazy a takie cos nic

1

Ten burak tez powinien zejsc

7

szacun dla kibicow alaves ze oklaskuja Vidala

0

O kurw.. zlamianie

0

nie bylo

0

To Luis Suarez nie strzelil tylko maladze

0

Spokojnie moze Paco wejsc

1

Alaves spuchlo po 1 polowie i teraz zbierane sa zniwa

1

Gol MSN :)

0

Mam nadzieje ze juz tak zostanie

0

Co z Umtitim

0

Juz alaves sie otworzylo dobrze ze Barca strzela pierwsza

1

Wreszcie Ney strzela

1

Szkoda bysmy ogladali koszmar ronaldo w lalidze Pazdana xd

0

Pilkarze alaves nie wiedzieli co sie dzieje xd

0

Ale akcja palce lizac

0

Sedzia zagwizdal bo typ z alaves nie mial do kogo podac a jak Neya kopali to nic

0

Jakby to wpadlo to by byla obrona czestochowy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?