Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Z Cilessenem gral w marynarza
0
I powinna byc zolta za faul na Ardzie
0
Arda > Neymar
0
Spodenki chcial zdjac dla ARdy
4
Gomes nie poznaje chlopa
0
Xavi nie lubi tego
0
Wlasnie dlatego co prezentuje teraz
0
Kamera poprostu go nie lubi a takie triki robi
1
Ostatnio takie podanie zrobil ze slupkiem
0
Ale Denis sie rozstrzelal hoho
0
Ale Vidal znowu asysta
0
Arda co gra to gol lub asysta alez forma xd
0
Utrzymywac sie przy pilce
0
Dlatego ze gomes zbiegal to Messi poszedl sam
0
Umtiti koncentracja !
0
ale od gomesa sie zaczelo :p
0
Ten juanmi podobny do griezmana jak byl na blond
3
Gomes hahaha
0
Szybka odpowiedz
2
Jak tak Cilessen bedzie grac to wygryzie Stegena i znowy bedzie placz xd
5
Jak to czerwo za to loooool
1
Cilessen klasa
0
Moglby Vidala wpuscic na druga polowe
0
Ja bym chcial Isco za niego. On potrafi przydryblowac, pociagnac do przodu.
2
Ostatnio Messi taki chodzil he
2
Ney nie powinien dostac kartki
3
Podoba mi sie gra Cilessena solidnie gra
4
Masche tylko.
0
odpadna z LM spokojnie skupiamy sie na lidze ...
0
grac na czas