1

Z Cilessenem gral w marynarza

0

I powinna byc zolta za faul na Ardzie

0

Arda > Neymar

0

Spodenki chcial zdjac dla ARdy

4

Gomes nie poznaje chlopa

0

Xavi nie lubi tego

0

Wlasnie dlatego co prezentuje teraz

0

Kamera poprostu go nie lubi a takie triki robi

1

Ostatnio takie podanie zrobil ze slupkiem

0

Ale Denis sie rozstrzelal hoho

0

Ale Vidal znowu asysta

0

Arda co gra to gol lub asysta alez forma xd

0

Utrzymywac sie przy pilce

0

Dlatego ze gomes zbiegal to Messi poszedl sam

0

Umtiti koncentracja !

0

ale od gomesa sie zaczelo :p

0

Ten juanmi podobny do griezmana jak byl na blond

3

Gomes hahaha

0

Szybka odpowiedz

2

Jak tak Cilessen bedzie grac to wygryzie Stegena i znowy bedzie placz xd

5

Jak to czerwo za to loooool

1

Cilessen klasa

0

Moglby Vidala wpuscic na druga polowe

0

Ja bym chcial Isco za niego. On potrafi przydryblowac, pociagnac do przodu.

2

Ostatnio Messi taki chodzil he

2

Ney nie powinien dostac kartki

3

Podoba mi sie gra Cilessena solidnie gra

4

Masche tylko.

0

odpadna z LM spokojnie skupiamy sie na lidze ...

0

grac na czas

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?