Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
I z pulapka ofsajdowa he
1
a ronaldo wraca? kladzie sie i macha raczkami
0
Moze jest jakis konflikt na linii pilkarze - trener o ktorym nie wiemy. Dlatego pilkarze graja tak slabo.
0
Byc moze to juz ostatni raz Barcy w LM w historii. Bo ma powstac ta niby superliga.
0
Uwierzyl w jego slowa ze jest mieszanka Iniesty i Rakitica
0
Pewnie przyjdzie Koeman
0
Z taka dziura w srodku pomocy i bez autobusu dadza rade jeszcze pyknac cos
0
Dlatego nie podpisywal kontraktu bo wiedzial ze to juz moze byc ostatni sezon
0
Tym bardziej ze wygral juz wszystko z Barca
0
To szok zeby taki zespol jak Barcelona odpadl na tym etapie rozgrywek
0
psg zagralo na tyle na ile Barca pozwalala a ze pozwalala na duzo wiec mamy taki wynik jaki mamy
1
A jest jakas roznica gomes z forma i bez?
4
To samo pisali po meczu z bayernem 4:0 a skonczylo sie 7:0 w dwumeczu ha ha
2
Bo w 2018 bedziemy mieli nowego trenera i nie bedziemy tak czytelni taktycznie jak teraz.
0
W przypadku Barcy to czesta zmiana trenera wychodzi na dobre bo druzyna staje sie za bardzo czytelna. Teraz wiekszosc klubow z nami gra wysoko z pressingiem i sa tego efekty a Lucho nie ma pomyslu na to. Wczesniej mielismy problem z autobusami bo klepalismy pilke bez pomyslu.
0
Przeciwko Barcelonie Lucho. Potrzeba nowego trenera z nowymi pomyslami taktycznymi. Dlatego 1-wszy sezon Lucho byl taki super bo Barca nie byla taka czytelna jak jest teraz.
0
A Barca wgl stosowala jakis pressing ?!
0
Nie da rady. Barca musi wygrac 5:0 to niemozliwe przy obecnej grze napewno psg jeszcze cos strzeli i pozamiatane.
3
Geniusz Luczo
0
A kto przyjdzie w srodku sezonu ?
0
Dla mnie Ney najlepszym zawodnikiem Barcy tylko on cos proboje
0
z alaves*
1
Rozumiem przegrac ale nie po tak zenujacej grze
0
Krychowiak wygral LE moze wygra LM teraz
1
Jak nie idize to nie idzie
0
Bo psg sie cofnal
0
Ze 2 bramki chociaz i bysmy byli w grze
0
Za duzo w lidze juz zimnych prysznicow
0
Zawsze strzelalismy gola dla psg
0
1 celny strzal Barcy przez 80min serio ?