7

Ten aleni slabo narazie

1

"...ktora druzyna jest moja..,, dziwnie brzmi z ust prezesa ligi. Faworyzuje jedna druzyne.

1

Malo brakowalo aby zmienil Pique. Gdy ten prosil o zmiane Marlon sie szykowal do rozgrzewki.

0

Wroci Iniesta i Barca wroci na wlasciwe tory

0

Ale to by bylo piekne 1 gol masche na anoeta

0

Zadnej taktyki na mecz. Gramy to samo co od wielu lat na anoeta

0

Ja pierdl i po meczu

2

ze grali na anoeta ...

0

Pewnie ze najlepszy mecz bo graja z Barca

0

Znowu to samo wogole nie wyciagaja wnioskow co roku

0

Sociedad oddalo juz 3 strzaly a z realem zadnego

0

Nerwowo

1

Nie dac sobie strzelic

1

O to chodzi zeby wydoic jak najwiecej

0

Stylem rm jest tysiace wrzutek w pole karne co go jara

0

Oby nie stracic szybko gola jak to bylo ostatnio

15

A ladna asysta przy 1-wszym golu Messiego?

2

Gdyby Barca nie oddala 2-go meczu dla city to za ciekawie by nie mieli po remisie z borussia

0

Ten lustig to jakis burak po co podchodzi jeszcze

0

Ale celtic zmotywowany

2

Nie dadza mu zyc poki nie przejdzie do realu

0

Luczo musi zaczac klaskac jak Zidane

0

Jak mozna sie cieszyc ze zwyciestwa realu i "kibicowac" Barcelonie

0

On sam ze soba na tym twitterze rozmawia?

1

Prawdziwy gra w slovan liberec he

1

wszedl milan baros he

1

Po co tego abumeyanga wpuszcza

1

Jak legia poprawi sie w defensywie to moga ugrac cos ze sportingiem

0

goooooooool

0

Co za moda na wasik w studiu canal plus

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?