Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Juz moglo byc po meczu
0
Ale dziury w tej obronie sportingu teraz
0
O boshe kucharczyk
0
po wygranej LM nawet
0
Prjivoc hhahahah
0
Ale Legia ma farta ufff
3
To efekt zidana
0
real dostanie leicester
0
Paco asysta ;oo
0
Vidal po slubie moze nabierze masy na obiadkach zony
1
Iniesta z Messim bawia sie z obrona borussi he
0
Az Messi poszedl na srodek bo paco nic nie gra
0
Zdejmijcie ten szalik z prawej strony
0
Kur.a jakie farciarze i tak caly sezon
0
Ale fajny widok z gory na Camp Nou
0
ronaldo na srodek i tysiace wrzutek
1
bo to amatorzy
1
Trzeba strzelic bo 94 min dla realu coraz blizej
0
O szit Neymar toz to gol
0
Gooooooooooooooooooooooool
4
Gomes to taki zwykly kopacz nic nadzwyczajnego nie wnosi. Jak Iniesta wejdzie to bedzie czuc roznice
0
uffffffffffffff pique
0
Graja na mascherano bo maly wzrost
0
o boshe rakitic
1
U Suareza bylo widac.ze.chce walczyl biegal a ten stoi jak kolek
2
Juz wole Munira niz tego Paco
4
Cardona wiecej zrobil niz Paco przez caly mecz
0
arda aaaaa co to bylo
0
Wlasnie tak tzreba a nie pierd..ic sie 1000 podan
0
Pique wiecej zrobilby w ataku niz PAco