0

Bylo zbyt pieknie aby bylo prawdziwie

0

stal sobie i jeb

1

sam Pique czysci

0

uffffffffffffffffffffffffffffff

0

o madafak co tu sie odwala

0

strzel to prosze !!!!!!!!

0

KARNY JEST !!!!!!!

0

Jak maja wykreowac gola jak tamci stoja prawie cala druzyna w polu karnym

2

Potrzeba teraz geniuszu Messiego

0

ale miazdza psg czemu nie mogli tak zagrac w 1 meczu

0

Jest plan minumum 2 bramki do przerwy :)

0

jest 2--0 !!!!!!!!!!!

0

jak to veratti faulowal

0

qwa gesto tam

0

po co Pique

0

z kazda minuta coraz wieksza nerwowka

0

zawal kurde

0

cop na tablicy 0-0 ???????

0

gooooooooooooooooool

2

Bo sie boi Barcy.

1

hehe gomes powinien drewno dostac

21

nie

0

kto tak pisal napewno nie ja

2

Czemu my nie mozemy trafic na takie napoli tylko zawsze druzyny z topu

3

ramos powinien byc nominowany do zp zamiast ronaldo

0

buhahaha co za zenada jprdl

6

kogo to obchodzi?

0

Ten real cienki jak nie wiem. Graja tylko te wrzutki bo nic innego nie potrafia

21

Przydalby sie Lewandowski z 5 golami w 9 min he

7

Na tle slabej Barcy wtedy kazdy gral dobrze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?