0

brawo Stegen !!

2

Jak on wgl nie wnosi nic do gry tylko wycofuje pilki

0

Po takim meczu z psg gdzie rzucili tam wszystkie sily to wcale sie nie dziwie

1

Nie da sie grac caly sezona tak jak z psg

1

gra gomes i siadla gra

1

Oby bo jaki z niego polak jak reprezentuje interesy niemieckie

0

Gdyby zawieszali zawodnikow za to to ronaldo nie zagralby w wiekszosci meczow

47

Po wygranym 4-0 z Barca byl przeciez najlepszy

0

To szpieg z realu ha

0

Dawaj do Barcy :)

0

hehe psg niechce wyjsc z szatni xd

0

Mathieu tam fakena pokazuje hahah

0

ramos juz sra w gacie hah Barca w grze

0

Ciagle nie wierze xd

1

krychowaik dawaj samooja xd

0

jeszcze 2 heh

0

hahahah

5

gomes wszedl jeszcze przegramy ten mecz

1

wchodzi crack

0

szkoda ze nie zagrali tak w 1 meczu to by nie bylo co zbierac teraz z psg

2

zaczyna sie plazowanie

5

jaki faul co tu kosowski pierd..isz

0

Messi niewidoczny :(

0

I Camp Nou ucichlo po golu psg

0

Bylo zbyt pieknie aby bylo prawdziwie

0

stal sobie i jeb

1

sam Pique czysci

0

uffffffffffffffffffffffffffffff

0

o madafak co tu sie odwala

0

strzel to prosze !!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?