Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
brawo Stegen !!
2
Jak on wgl nie wnosi nic do gry tylko wycofuje pilki
0
Po takim meczu z psg gdzie rzucili tam wszystkie sily to wcale sie nie dziwie
1
Nie da sie grac caly sezona tak jak z psg
1
gra gomes i siadla gra
1
Oby bo jaki z niego polak jak reprezentuje interesy niemieckie
0
Gdyby zawieszali zawodnikow za to to ronaldo nie zagralby w wiekszosci meczow
47
Po wygranym 4-0 z Barca byl przeciez najlepszy
0
To szpieg z realu ha
0
Dawaj do Barcy :)
0
hehe psg niechce wyjsc z szatni xd
0
Mathieu tam fakena pokazuje hahah
0
ramos juz sra w gacie hah Barca w grze
0
Ciagle nie wierze xd
1
krychowaik dawaj samooja xd
0
jeszcze 2 heh
0
hahahah
5
gomes wszedl jeszcze przegramy ten mecz
1
wchodzi crack
0
szkoda ze nie zagrali tak w 1 meczu to by nie bylo co zbierac teraz z psg
2
zaczyna sie plazowanie
5
jaki faul co tu kosowski pierd..isz
0
Messi niewidoczny :(
0
I Camp Nou ucichlo po golu psg
0
Bylo zbyt pieknie aby bylo prawdziwie
0
stal sobie i jeb
1
sam Pique czysci
0
uffffffffffffffffffffffffffffff
0
o madafak co tu sie odwala
0
strzel to prosze !!!!!!!!