Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bo nie gral gomes i gralismy innym ustawieniem gdzie mielismy przewage w srodku pola
0
I jeszcze w tak waznym meczu po derbach madrytu
0
Dokladnie zamiast szybko zamknac mecz i robic rotacje to wystawia taki sklad ze az zal patrzec
0
Zostanie Unzue ktory bedzie robil to samo
0
Normalnie szau ciau
0
Czyli real juz mistrzem. perez nie odpusci takiej okazji
1
Kiedy gra gomes przegrywamy
0
Celta lepiej wyglada z realem niz atleti o
0
Zidane zaklaskal 3 razy czas na wrzutki
0
Ale to wybil hahah
1
Atleti nic nie gra
0
szykuje sie wrzutka trybuny szaleja
0
a gdzie zolta za nakladke?
0
Faul ramosa przy 2 bramce. To pilka nozna czy zapasy
1
Żoga bonito na camp nou
0
Sevilla nie istnieje xd
0
Ta taktyka 3 4 3 przynosi efekty mamy wieksza przewage w srodku pola
2
Do ronaldo zeby otarl lzy
14
Jest pomoc to gra inaczej wyglada
0
I tak wejdzie crack gomes bo musi sie ogrywac eh
0
Ta przerwa dobrze zrobila dla Leo
0
O jprdl ale Messi przygrzmocil
0
Messi jak biega he
0
Wypoczety i glodny gry Leo gwarancja sukcesu
1
Bo Barca nie zagra juz takiego slabego meczu
0
Z tym ze real musi sie potknac
3
alena :oooo luczo co sie stalo
0
Niech strzela na 3:1
8
i tak wiecej daje niz gomes
0
bez kartki hahahahahaha