0

Bo nie gral gomes i gralismy innym ustawieniem gdzie mielismy przewage w srodku pola

0

I jeszcze w tak waznym meczu po derbach madrytu

0

Dokladnie zamiast szybko zamknac mecz i robic rotacje to wystawia taki sklad ze az zal patrzec

0

Zostanie Unzue ktory bedzie robil to samo

0

Normalnie szau ciau

0

Czyli real juz mistrzem. perez nie odpusci takiej okazji

1

Kiedy gra gomes przegrywamy

0

Celta lepiej wyglada z realem niz atleti o

0

Zidane zaklaskal 3 razy czas na wrzutki

0

Ale to wybil hahah

1

Atleti nic nie gra

0

szykuje sie wrzutka trybuny szaleja

0

a gdzie zolta za nakladke?

0

Faul ramosa przy 2 bramce. To pilka nozna czy zapasy

1

Żoga bonito na camp nou

0

Sevilla nie istnieje xd

0

Ta taktyka 3 4 3 przynosi efekty mamy wieksza przewage w srodku pola

2

Do ronaldo zeby otarl lzy

14

Jest pomoc to gra inaczej wyglada

0

I tak wejdzie crack gomes bo musi sie ogrywac eh

0

Ta przerwa dobrze zrobila dla Leo

0

O jprdl ale Messi przygrzmocil

0

Messi jak biega he

0

Wypoczety i glodny gry Leo gwarancja sukcesu

1

Bo Barca nie zagra juz takiego slabego meczu

0

Z tym ze real musi sie potknac

3

alena :oooo luczo co sie stalo

0

Niech strzela na 3:1

8

i tak wiecej daje niz gomes

0

bez kartki hahahahahaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?