Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ryj tam ...
1
Lezy na murawie jeden z ukraincow he
2
Tomasz Iwan z tablica swietlna? ;o nowa fucha
0
Wchodzi Teo i dawac wrzutki
0
Teo niech wejdzie nie Milik
1
Trzeba bylo zamknac mecz jak z rumunia -.-
0
Dawaj 2-go napastnika
0
Grac gowno i strzelic bramke
0
I sie kur.aa zemscilo
4
Grosicki co zagrywa masakra jakas co z nim
1
Jak sie jest klase nizej to tylko tak moga podjac walke
1
Lewyyyy !!!
0
Musi wejsc 2-gi napastnik bo to nie robota
0
Jak gnija na trybunach po wrzutce grosickiego hah
0
Akcja jak Barcy z pilka do bramki he
0
o boshe
0
I co mozna normalnie kibicowac mozna
2
hymn czarnogory jak krzyzaki hah
7
Wspanialy projekt trwa juz pare lat a efektow zero hah
0
Gdyby mial wybor Barca a Real to juz dawno by byl u nas
14
To kara dla realu na otarcie lez hah
0
U nas spokojnie by byl 1 sklad
3
I tak bedzie Unzue
4
Pique Umtiti pierwszy sklad. Varane Ramos lawka. Ramos.wchodzi w 80 min
2
Jak bedzie Unzue to watpie ze go sprzeda
14
Dostal patelnie i juz robia z niego niewiadomo kogo. Dla mnie jest za cienki na gre w Barcelonie. Nic nie wnosi do gry od tak zwykly kopacz ktory podaje do tylu.
2
Munir z Barcy strzela dla Valencii Gomes z Valencii dla Barcy
0
gomes strzelil nie podawal do tylu oooo
0
Za co Messi zolta
0
Niech strzela na te 4:2