0

ryj tam ...

1

Lezy na murawie jeden z ukraincow he

2

Tomasz Iwan z tablica swietlna? ;o nowa fucha

0

Wchodzi Teo i dawac wrzutki

0

Teo niech wejdzie nie Milik

1

Trzeba bylo zamknac mecz jak z rumunia -.-

0

Dawaj 2-go napastnika

0

Grac gowno i strzelic bramke

0

I sie kur.aa zemscilo

4

Grosicki co zagrywa masakra jakas co z nim

1

Jak sie jest klase nizej to tylko tak moga podjac walke

1

Lewyyyy !!!

0

Musi wejsc 2-gi napastnik bo to nie robota

0

Jak gnija na trybunach po wrzutce grosickiego hah

0

Akcja jak Barcy z pilka do bramki he

0

o boshe

0

I co mozna normalnie kibicowac mozna

2

hymn czarnogory jak krzyzaki hah

7

Wspanialy projekt trwa juz pare lat a efektow zero hah

0

Gdyby mial wybor Barca a Real to juz dawno by byl u nas

14

To kara dla realu na otarcie lez hah

0

U nas spokojnie by byl 1 sklad

3

I tak bedzie Unzue

4

Pique Umtiti pierwszy sklad. Varane Ramos lawka. Ramos.wchodzi w 80 min

2

Jak bedzie Unzue to watpie ze go sprzeda

14

Dostal patelnie i juz robia z niego niewiadomo kogo. Dla mnie jest za cienki na gre w Barcelonie. Nic nie wnosi do gry od tak zwykly kopacz ktory podaje do tylu.

2

Munir z Barcy strzela dla Valencii Gomes z Valencii dla Barcy

0

gomes strzelil nie podawal do tylu oooo

0

Za co Messi zolta

0

Niech strzela na te 4:2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?