0

I ten rajd pod koniec meczu ...

4

Cale szczescie ze Messi podskoczyl bo skonczylo by sie to tragicznie

0

gomes stracil pilke koncertowo

2

grac w przewadze wygyrwaja i sie cofnac fk logic

0

Kur noo

0

Pique why !

0

zidane zaczal klaskac czas na wrzutki

0

wreszcie strzal z dystansu

0

yeaaaaaaaaaaaaaa

0

gomes haha podawal do kolegow w bialych koszulkach

0

Umtiti prze kozak

3

XD

0

perez zagrzewa kibicow przez megafon

6

Brakuje Neymara

0

ale setka omg

3

brak slow juz na to ...

1

casemiro jaki zaciesz co za wkurw.cy typ

0

i marcelo

154

sedzia dwoi sie i troi zeby dostal torbe realu

7

nakladka i nie ma zoltej kartki REAL

0

Iniesta bez formy miazdzy gomesa

0

Heh Messi jak wyglada podbite oko, krew z ust ...

0

gol ze spalonego, marcelo nie powinno byc ... REAL

2

wedlug sedziego Messi sam sobie jeb.al w twarz

0

nie ma kartki lol ?!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

nom jakies opoznienie

0

juz zaczyna pajacowac crr

3

world is real ho ho ho

0

To jest kpina ze taki klub jak Barca ma taki zarzad do d.py

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?