0

Torres jaki wkurzony ciekawe co powiedzial ronaldo

0

wyszedl benzema za linie !!!!!!!!!!

0

reka u sedziego

0

karny hahaha

5

Ale to by byly jaja jakby atletico jakims cudem awansowalo

0

gooooooooool

0

ale symulka

2

na rm.pl ??????

1

W zwyklej walce tja... po co robil wslizg w takim miejscu i przy wyniku 6-0 dla Barcy to byla frustracja.

0

Z Neymarem tworzyliby niezly duet po lewej stronie boiska

0

Veratti to tez szklanka

1

Ma na oku bellerina

0

real juz analizuje transfer

0

Niestety ale real ma lepsza lawke

18

Alves bedzie podwojnie zmotywowany na real w finale

0

Juz by mogl byc final real - Juve po co ten drugi mecz heh

0

Juve kompletny mecz to zagra u siebie

0

Ten Bernardo silva ma podobny sposob poruszania sie do isco

1

Dani alves :)

0

Ten higuain to taki sam cienias jak benzema

0

Ten Mbappe niezly jest

1

Haha higuain haha

0

Musial upchac swojego pupilka gomesa wiec Inieste posadzil na lawce

4

Jak dostali przepustke do polfinalu od kassaia to musieli ja wykorzystac

0

Dlatego Barca to wiecej niz klub

0

Szkoda ze legii nie strzelil mogl miec wiecej ...

0

Slyszalem o tym i maja pobic rekord transferowy jesli chodzi o pozycje bramkarza. Jeszcze sciagna Lewego i sklad kompletny he

1

Bo byli mocniejsi niz w tym sezonie. Ograli nas potem bayern i przegrali final z realem dopiero po karnych.

0

Obecnie w realu brakuje top bramkarza i napastnika wtedy beda miec sklad kompletny.

16

Era zidana z armia sedziow

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?