3

To szok ze taki klub jak Barca nie moze sciagnac jakiegos zawodnika z topu

0

Super mam nadzieje ze zamknal juz ten temat

0

Pewnie faks idzie przez madryt

0

Vidal to skrzydlowy a Roberto to pomocnik nie mamy PO

0

Ja jak slysze.Vidal na PO to przed oczami mi staje jego interwencja przeciwko coutinho hah

0

Po kij tam jechac

6

Opchac vermalena dla studentow medycyny

5

Hah jak sie bali podac reki dla loewa bo nie wiadomo gdzie ja mial

1

Vidal jest slaby w obronie

9

Roni jakby zrzucil pare kilo by mogl grac jeszcze na duzym poziomie

0

Raczej muszke.

1

Maradona by mogl koks przeszmuglowac na slub i byly by problemy

0

Od 1-wszego sie zacznie dopiero

0

Beda mogli tam zostac i nie wracac

0

Messi poleci na miesiac miodowy

0

On ma ten gen on ma to DNA !

1

Jezdza gdzies po chinach a nie moga sie spotkac z przedstawicielami psg

0

sedziowie z uzbekistanu pewnie windows im sie zacial

0

JEst hahaha skonczyl sie fart portugalii

0

haha tak jest Bravo !!!!!!

0

Dajesz claudio

1

jak sedzia odrazu juz pokazal ze nic nie ma bez konsultacji

0

perez to siedzi tam przed kompem

0

aj slupek

0

Schodzi crack ....

1

Spia tam panowie z varu

0

I musi zgarnac ZP

0

33

Hajto bedzie komentowal to wydarzenie?

2

Zabezpiecza sie juz przed sezonem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?