Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdyby nie katarskie pieniadze to by zostal jeszcze w Barcy
3
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
4
Gdyby nie klauzula to by nie bylo tematu. Wtedy klub by decydowal czy odejdzie lub nie.
0
W dzisiejszych czasach ciezko o to przez petrodolary
0
Teraz wzmocnic sie za ta kase za niego i skopac tylek p$g w LM
0
No bedzie.bogiem ale w lidze ogorkowej
0
Niech idzie wpiz.. ale od coutinho to niech sie odwali
0
A kibicow ma gdzies
1
Teraz bedzie mial opaske 100% Money
2
Przyjechali po te 26 mln ze swoimi ,,doradcami" ktorzy licza ze Ney cos im odpali
0
Przexiez to muslim a oni lubia klamac
1
Pewnie bedzie krecil no ale di maria ,,bombowy transfer"
0
Petrodolary niszcza futbol.
0
Przeciez Xavi odszedl dla pieniedzy
0
Wezma 140 mln i di marie a potem caly swiat sie bedzie z Barcy smial
0
Haha skok jakosciowy hah.
0
Jasne tak mu zalezy ze podobno namawia Coutinho aby nie przechodzil do Barcy
0
Perez lubi to. Nareszcie udalo sie wyrwac Neya z Barcy po tych roznych nagonkach neymar gate ...
0
Suarez wtedy to wgl tylko palca podal
2
Nie dla psa kielbasa
0
Specjalnie tak mowia ze maja tylko 60 mln bo jakby potencjany sprzedawca sie dowiedzial ze maja wiecej to i cene za pilkarza beda wolac wieksza.
0
I rusza dalej w pogoni za hajsem
0
Poki hajs nie przyjdzie od Barcy za przedluzenie kontraktu to ta saga bedzie trwac
0
Pewnie wyskoczy ze spadochronem z samolotu
2
Zawsze gral solidnie
0
z opaska allach 100% i calujac herb p$g
1
A na sali zeznan zamiast scian to lustra aby mogl widziec swoje odbicie pod kazdym katem.
0
Jeszcze jak psg uniknie kary to juz wgl rozkupia lige hiszpanska bo beda miec sposob
2
Odnioslem wrazenie ze go olewaja juz
3
Niech sie udlawi tymi srebrnikami