0

Gdyby nie katarskie pieniadze to by zostal jeszcze w Barcy

3

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

4

Gdyby nie klauzula to by nie bylo tematu. Wtedy klub by decydowal czy odejdzie lub nie.

0

W dzisiejszych czasach ciezko o to przez petrodolary

0

Teraz wzmocnic sie za ta kase za niego i skopac tylek p$g w LM

0

No bedzie.bogiem ale w lidze ogorkowej

0

Niech idzie wpiz.. ale od coutinho to niech sie odwali

0

A kibicow ma gdzies

1

Teraz bedzie mial opaske 100% Money

2

Przyjechali po te 26 mln ze swoimi ,,doradcami" ktorzy licza ze Ney cos im odpali

0

Przexiez to muslim a oni lubia klamac

1

Pewnie bedzie krecil no ale di maria ,,bombowy transfer"

0

Petrodolary niszcza futbol.

0

Przeciez Xavi odszedl dla pieniedzy

0

Wezma 140 mln i di marie a potem caly swiat sie bedzie z Barcy smial

0

Haha skok jakosciowy hah.

0

Jasne tak mu zalezy ze podobno namawia Coutinho aby nie przechodzil do Barcy

0

Perez lubi to. Nareszcie udalo sie wyrwac Neya z Barcy po tych roznych nagonkach neymar gate ...

0

Suarez wtedy to wgl tylko palca podal

2

Nie dla psa kielbasa

0

Specjalnie tak mowia ze maja tylko 60 mln bo jakby potencjany sprzedawca sie dowiedzial ze maja wiecej to i cene za pilkarza beda wolac wieksza.

0

I rusza dalej w pogoni za hajsem

0

Poki hajs nie przyjdzie od Barcy za przedluzenie kontraktu to ta saga bedzie trwac

0

Pewnie wyskoczy ze spadochronem z samolotu

2

Zawsze gral solidnie

0

z opaska allach 100% i calujac herb p$g

1

A na sali zeznan zamiast scian to lustra aby mogl widziec swoje odbicie pod kazdym katem.

0

Jeszcze jak psg uniknie kary to juz wgl rozkupia lige hiszpanska bo beda miec sposob

2

Odnioslem wrazenie ze go olewaja juz

3

Niech sie udlawi tymi srebrnikami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?