Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z taka pomoca mamy cos ugrac serio ?
1
Bartomeu dziekujemy !
0
Juz rok czasu nie moze nam zamknac
0
Myslalem ze to semenya w awatarze ;s
0
Tu nie chodzi o wyniki a niszczenie klubu
0
I podobno jak sam mowi barto ze klub nalezy do socio
0
Bez Neymara bedzie ciezko fakt
0
To sie nazywa poswiecenie.
1
To mogl isc do jakiejs mocniejszej ligi a nie ligue 1. Tam faktycznie bedzie mocarzem.
0
Zrodlo nie zrodlo pewnie tak bylo ale on wolal hajs
1
http://www.sport.pl/pilka/7,64946,22236474,messi-probowal-przekonac-neymara-do-pozostania-w-barcelonie.html
Czyli serio chodzilo tylko o kase
1
Tak samo gomes tyle kosztowal a nic nie wnosi do gry
0
Jeszcze dojdzie do tego ze przez ten nieudolny zarzad Messi odejdzie. A co do semedo to narazie gra solidnie.
0
Gomes wraca o zgrozo
0
Chlopaki jada na grilla
0
Gdyby Barca zakontraktowala Cou i Demb powinnni zawrzec w klauzurze anty psg.
5
Skoro chce odejsc to po co go trzymaja na sile.
1
Tylko ,,tumoku" SPH i SPE jest konsekwencja wygranej ligi i ligi mistrzow z tamtego sezonu wiec nie ma mowy o sekstecie bo nie wygrali PK.
0
Ile ten liverpool bedzie sie bawic. Zamiast szybko sprzedac zawodnika skoro chce juz odejsc i szukac zastepstwa to czekaja na nie wiadomo co.
0
Myslal ze bez torby z madrytu sie uda
0
Ostatnio bana mozna bylo dostac za przekrecenie nazwiska neymara heh
0
Zapewne dostal taka kare bo nazywa sie Cristiano Ronaldo
0
Jak nie przyjda to sezon mozna uznac za stracony
0
Jakby byl ruskow to by nie drazyl smolenska
0
A na legie byl za slaby
2
Koles nie jest godzien nosic koszulki Barcy
3
Pewnie kibice tottenhamu maja z nas teraz beke
1
Gdyby byl laporta to pep nie odszedlby z Barcy
1
To pan wieslaw zajmuje sie pompowaniem pilek
0
Gdyby tak bylo to cr7 nie zagralby do konca kariery