0

Z taka pomoca mamy cos ugrac serio ?

1

Bartomeu dziekujemy !

0

Juz rok czasu nie moze nam zamknac

0

Myslalem ze to semenya w awatarze ;s

0

Tu nie chodzi o wyniki a niszczenie klubu

0

I podobno jak sam mowi barto ze klub nalezy do socio

0

Bez Neymara bedzie ciezko fakt

0

To sie nazywa poswiecenie.

1

To mogl isc do jakiejs mocniejszej ligi a nie ligue 1. Tam faktycznie bedzie mocarzem.

0

Zrodlo nie zrodlo pewnie tak bylo ale on wolal hajs

1

Tak samo gomes tyle kosztowal a nic nie wnosi do gry

0

Jeszcze dojdzie do tego ze przez ten nieudolny zarzad Messi odejdzie. A co do semedo to narazie gra solidnie.

0

Gomes wraca o zgrozo

0

Chlopaki jada na grilla

0

Gdyby Barca zakontraktowala Cou i Demb powinnni zawrzec w klauzurze anty psg.

5

Skoro chce odejsc to po co go trzymaja na sile.

1

Tylko ,,tumoku" SPH i SPE jest konsekwencja wygranej ligi i ligi mistrzow z tamtego sezonu wiec nie ma mowy o sekstecie bo nie wygrali PK.

0

Ile ten liverpool bedzie sie bawic. Zamiast szybko sprzedac zawodnika skoro chce juz odejsc i szukac zastepstwa to czekaja na nie wiadomo co.

0

Myslal ze bez torby z madrytu sie uda

0

Ostatnio bana mozna bylo dostac za przekrecenie nazwiska neymara heh

0

Zapewne dostal taka kare bo nazywa sie Cristiano Ronaldo

0

Jak nie przyjda to sezon mozna uznac za stracony

0

Jakby byl ruskow to by nie drazyl smolenska

0

A na legie byl za slaby

2

Koles nie jest godzien nosic koszulki Barcy

3

Pewnie kibice tottenhamu maja z nas teraz beke

1

Gdyby byl laporta to pep nie odszedlby z Barcy

1

To pan wieslaw zajmuje sie pompowaniem pilek

0

Gdyby tak bylo to cr7 nie zagralby do konca kariery

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?