2

Daja takie smieszne oferty zeby nie kupic. A potem powiedza staralismy sie ale oni nie chcieli sprzedac i kasa za neya pojdzie na co innego.

0

A niedawno ludzie pisali ze seri jest taki zaj.ty tylko brac

0

A co mial innego powiedziec Barca olala temat w sprawie transferu wiec jest wdzieczny realowi.

0

Z kim sa w sojuszu? isis powstalo z inicjatywy kataru aby przejac wladze w syrii obalajac assada. A konkretnie chodzi o gaz. Bo katar chce poprowadzic rurociag do europy. Stad ta interwencja rosji w obronie assada bo rurociag z kataru to konkurencja dla rosji.

4

Jesli chodzi o Semedo to mysle ze to byl dobry transfer

6

Jak to sie wyklucza. Przeciez isis walczy z assadem.

0

Bo real "najlepszy klub wszechswiata" niechce sie zgodzic na wprowadzenie

0

I co z tego jakby liverpool sprzedal pod koniec okienka jak sami nie wydadza tej kasy bo zabraknie czasu

0

Trzeba poprostu wpisywac i tyle

1

To ma sens a za rok sciagnac grizmana

0

Kto to wgl jest Maxwel Cornet?

0

Z kazdym dniem zarzad co raz bardziej sie kompromituje

0

Ta jak nie mogli ograc mistrza kazachstanu a teraz mistrza moldawi haha

0

To Messi juz wgl nie bedzie mial z kim grac.

0

Z Luisem Suarezem jakos sprawnie to poszlo a tez byl kluczowym zawodnikiem a tu sie to dluzy.

0

Tak kupowal Verattiego ze podkupili nam Neymara hah janusz biznesu

0

Normalnie drugi Neymar

0

Fajne te audi a7

0

Raczej powinno byc " Ty, ale ja sie nie nazywam Coutinho"

12

gomess tez jest podstawowym zawodnikiem reprezentacji i na dodatku mistrzem europy i co z tego wynika ? nic

1

Gral ale byl za slaby

0

Jeden uj i tak przeplacony

0

Patrzcie na te twarze zarzadu. Az ich duma rozpiera ze udalo sie sprowadzic 29 latka za 40 mln z chin ...

0

barto jaki obsr.ny stoi heh

1

Bo tam musial zapierniczac

0

Spokojnie on ma klauzule 120 mln euro

0

Spokojnie on ma tylko 29 lat jeszcze sie rozwinie ha

1

A bartomeu wyjdzie dzisiaj z zacieszem na twarzy jakby nic sie nie stalo i zaprezentuje nam bombe transferowa ktora jest paulinho.

0

Od Semedo to ty sie odp ...

0

Messi z taka pomoca co ma real to by mial ze 100 bramek. Dramat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?