Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Daja takie smieszne oferty zeby nie kupic. A potem powiedza staralismy sie ale oni nie chcieli sprzedac i kasa za neya pojdzie na co innego.
0
A niedawno ludzie pisali ze seri jest taki zaj.ty tylko brac
0
A co mial innego powiedziec Barca olala temat w sprawie transferu wiec jest wdzieczny realowi.
0
Z kim sa w sojuszu? isis powstalo z inicjatywy kataru aby przejac wladze w syrii obalajac assada. A konkretnie chodzi o gaz. Bo katar chce poprowadzic rurociag do europy. Stad ta interwencja rosji w obronie assada bo rurociag z kataru to konkurencja dla rosji.
4
Jesli chodzi o Semedo to mysle ze to byl dobry transfer
6
Jak to sie wyklucza. Przeciez isis walczy z assadem.
0
Bo real "najlepszy klub wszechswiata" niechce sie zgodzic na wprowadzenie
0
I co z tego jakby liverpool sprzedal pod koniec okienka jak sami nie wydadza tej kasy bo zabraknie czasu
0
Trzeba poprostu wpisywac i tyle
1
To ma sens a za rok sciagnac grizmana
0
Kto to wgl jest Maxwel Cornet?
0
Z kazdym dniem zarzad co raz bardziej sie kompromituje
0
Ta jak nie mogli ograc mistrza kazachstanu a teraz mistrza moldawi haha
0
To Messi juz wgl nie bedzie mial z kim grac.
0
Z Luisem Suarezem jakos sprawnie to poszlo a tez byl kluczowym zawodnikiem a tu sie to dluzy.
0
Tak kupowal Verattiego ze podkupili nam Neymara hah janusz biznesu
0
Normalnie drugi Neymar
0
Fajne te audi a7
0
Raczej powinno byc " Ty, ale ja sie nie nazywam Coutinho"
12
gomess tez jest podstawowym zawodnikiem reprezentacji i na dodatku mistrzem europy i co z tego wynika ? nic
1
Gral ale byl za slaby
0
Jeden uj i tak przeplacony
0
Patrzcie na te twarze zarzadu. Az ich duma rozpiera ze udalo sie sprowadzic 29 latka za 40 mln z chin ...
0
barto jaki obsr.ny stoi heh
1
Bo tam musial zapierniczac
0
Spokojnie on ma klauzule 120 mln euro
0
Spokojnie on ma tylko 29 lat jeszcze sie rozwinie ha
1
A bartomeu wyjdzie dzisiaj z zacieszem na twarzy jakby nic sie nie stalo i zaprezentuje nam bombe transferowa ktora jest paulinho.
0
Od Semedo to ty sie odp ...
0
Messi z taka pomoca co ma real to by mial ze 100 bramek. Dramat.