0

Wlasnie zaplacenie takich ,,marnych 222 baniek" psuje rynek transferowy. Zobacz co sie stalo po tym transferze. Dembele 150 mln, Mbappe 180 mln. Teraz kazdy klub bedzie wolal za swoich graczy kosmiczne pieniadze.

1

Krytykowac to powinien psg bo to od nich wszystko sie zaczelo

0

Lepiej niech sie zajmie finansowym fair play

0

Wszystko zalezy od tego czy uefa utemperuje psg i city za FFP. Jak nic im nie zrobia to dalej beda te cyrki transferowe.

0

ssczerba od ciamajdanu co on tam jeszcze robi hah

0

I spoko z niewolnika nie ma pracownika

0

Bo w atleti musial zapindalac

6

Teodorczyk powinien grac za milika

1

Ten auzenrys ....

0

Nawet za bramkowego nie ma

3

Ten sedzia walczy o prace w la lidze

1

Slabo graja duzo chaosu

11

ABC futbolu autor: t.hajto

1


,,ja tez to mam

0

Makuszeski ma to uderzenie z palcow co kristiano xd hah

0

Wrocil stary Milik.

0

Nie machaj rekami tylko graj

0

Alez ten grosicki ma dosrodkowania zje.ne

0

Slabo gramy -_-

0

Napewno nie odejdzie do juve. Jak cos to pojdzie sladami Xaviego.

2

Jesli cules sa na bierzaco z klubem to sami powinni wyciagnac wnioski i sie domyslec ze tak moze byc

0

Gdyby chcieli to by juz ich kupili bo maja wystarczajaco kasy. I kasa za isco nic by nie zmienila.

0

Niech lepiej podpisza sie pod petycja benedito bo same koszulki nic nie dadza

0

Roaming jest zniesiony na terenie calej uni

0

Hah wzmocnic real? 150 milionami euro? Ciekawe kogo by kupili jak takich graczy nie ma za wiele. To by bylo oslabienie realu bo isco ostatnimi czasy napedza gre realu.

0

Skoro nie podpisal kontraktu to jest cos na rzeczy ale nie mowie ze do nas

0

I nigdy nikt tak nie kompromitowal tego klubu wiec jak cules zalezy na klubie to powinien zebrac ilosc wymaganych podpisow.

7

Woalbym za niego dac 150 niz za coutinho

0

Tez tak mysle. Bo przedluzenie umowy przez Leo teraz bedzie sukcesem tego zarzadu.

0

Wiekszosc to murzyni eh

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?