0

Deulo boi sie strzelac czy jak

0

Znowu Pique -.-

2

No niezle 2-gi mecz i Denis oraz Paulinho po golu :)

5

Co nie podal do Messiego

18

Semedo to idealny zawodnik dla Barcy. Szybki, zwrotny, dobrze wyszkolony technicznie :]

8

Ale Semedo sie wpasowal w druzyne :)

1

Nie odszedlby z szacunku do klubu bo atletico ma sankcje i nikogo nie sprowadzili by w zamian

0

Ciekawe czy bedzie jakas kara od fifa za taki transparent :p

0

Neymar pokazuje teraz prawdziwa twarz. W Barcelonie nie mial startu do Messiego i Suareza.

7

real powinien mu szpaler zrobic

0

On jest teraz duchem cavaniego

2

Raczej bedzie podawal znieczulenie :P

1

Macki pereza

1

Pewnie chce cos wreszcie wygrac i rzuca wszystkie sily na LE xd

0

Masakra nawet nie zdazyl sie zgrac z druzyna i juz kontuzja :(

0

Juz od maja wiedzieli o tym ze Coutinho chce odejsc wiec mieli duzo czasu na znalezienie kogos.

3

Gareth ma mase i co ?

4

Gdyby trenowal to nie wiadomo czy by go sprzedali.

0

Stal by w miejscu i podawal do tylu bo pilka parzy

12

W Denisie jest potencjal. Gdyby mial tyle minut w tamtym sezonie co gomes mial to by pokazal na co go stac.

1

Luis Suareez powinien usiasc na lawce z eibarem

0

xD

5

LuisSuarez fatalnie gra

0

Tak jest ! Trzeba probowac zaa pola karnego

0

A co ma zrobic trener jak popatrzy na lawke rezerwowych?

1

a getafe z realem rozlozy nogi jak zawsze

1

I znowu wszystko na barkach Messiego-.-

0

Jak tracimy to po bramce zycia ...

0

hah co tam sie dzialo

0

haha a realizator pokazal kartke dla Messiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?