Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Paco zasluzyl gra do konca w tym meczu zamiast Luisa
0
Sevilla na wyjezdzie to nie ta sama druzyna co u siebie
0
A co bedzie gral z jakimis ogorami
0
Szkoda ze odszedl. Semedo mogl sie od niego duzo nauczyc.
9
Takimi golami ronaldo zdobywa ZP
0
Niech ci wszyscy glosujacy zapamietaja gre ronaldo teraz a nie tylko z koncowki sezonu
12
Znowu borek bedzie mowil ze to przez zmeczenie po gali fifa
0
Bayern w rewanzu cos strzeli bo pierwszy mecz to byla kompromitacja to co ancelotti zrobil z druzyna.
1
No niezle anderlecht, celtic i wygrana ze slabym bayernem
1
Ma sklad jaki ma to nie jego wina
0
W obecnej formie Suareza Griezmann bylby wybawieniem
0
Real rok temu zremisowal z Legia a potem wygral LM
1
Dolegliwosci biodra zapewne od lezenia na stole operacyjnym
11
Wystarczy ze odpali pod koniec sezonu i znow bedzie ,,the best".
0
Ja juz myslalem ze Denis wejdzie lada moment bo sie rozgrzewal
0
To nie czytaj.
1
Chodza sluchy ze gomes jeszcze sie kiwa w polu karnym
0
Ale ten garcia jest irytujacy. Co sie go dotknie to udaje jakby mu nie wiadomo co zrobili
1
Coutinho tez nie ma co szukac u nas bo czeka go lawa :s
3
Czyli znowu bedziemy meczyc sie do 60 min az nadejda zmiany.
0
Rywal az drzy ze strachu :s
5
Toz to szok i jak tu zyc. Jeszcze markety zabiora w niedziele i nie chca biednych uchodzcow pora stad uciekac.
0
Bo on jest fanem realu wystarczy wejsc w jego profil
12
Bo oni sa na uslugach zachodnich interesow
23
Polska nie zbiednieje od zakazu handlu w niedziele. Poprostu ludzie zrobia w sobote wieksze zakupy i na to samo wyjdzie. Jakos w niemczech, austriii ... nie maja z tym problemu i gospodarka sie rozwija. Ale jest placz bo jak to w Polsce zakaz handlu gdy wiekszosc marketow to zagraniczny kapital.
1
real slabo gra wiec zdecydowali wprowadzic
20
Buhaha co to za okladka asa
2
Dla rywali jest cenny bo psuje wiekszosc akcji Barcy
2
A ja chcialbym go zobaczyc w innym klubie
0
Byl moment ze zamarlem bo kamera sie zawiesila na nim xd