Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zebys wiedzial juz bym wolal Alene w pierwszym skladzie niz gomesa
1
Ja sie dziwie ze jeszzcze sa ludzie ktorzy go bronia. To nie jest poziom Barcy
1
Gomes nawet na tle takiego rywala to smiech na sali
0
Szkoda ze Mboula nie ma bo z checia bym go zobaczyl w akcji
2
Valverde z taka kadra i tak niezle sobie radzi
0
No rzeczywiscie mial szanse
0
Buffon nie oddal glosu na Messiego bo ten wreszcie go pokonal
0
To reszte sezonu mozna olac ok spoko
1
Spoko zagra ostatnie 3 mecze i znow bedzie bogiem futbolu
1
I jeszcze to ,,make some noise" bo wchodzi marcelo z realu
4
To powinna byc nagroda dla realu a nie ronaldo bo to dzieki nim tu jest. Messi sam sobie wypracowuje wiekszosc goli co bylo widac nawet na tej migawce przed rozdaniem nagrod.
0
No i? ronaldo to tam bedzie dozywotnio bo to ronaldo
0
Ronaldo by sie napewno obrazil po tym pytaniu do neymara
0
I najwieksza gwiazda cristianoo ronaldooo booo !
0
Perez pewnie posmarowal krzeslo xd
0
Oprawa celtiku wygrala z niesamowitym gestem bvb wobec kibicow monaco heh. To legia tez powinna tu byc za oprawe o powstaniu.
1
Hah z Denisem to pojechales.
5
Jaka liga takie el classico ;d
0
,,Teraz" slowo klucz
2
I pokazal wiecej niz gomes przez caly poprzedni sezon
3
Ta nie jest zly. Nawet reki nie podal dla Valverde
1
Paulinho powinien grac na 9
13
Wkurza mnie Suarez. Gra padake a teraz wielce obrazony bo zostal zmieniony
2
Bo trzeba byc slepy zeby nie widziec ze on kompletnie nie pasuje do Barcy
0
Suarez buhhha co on gra za piach
2
Czemu Denisa nie wpusci
0
Wreszcie Messi odpocznie
1
Nagroda the best dla ronaldo pewnie za ta szopke w SPH
0
I wybral akurat psg z bajecznymi zarobkami
0
Nie ma kameniego wiec luz