0

Zebys wiedzial juz bym wolal Alene w pierwszym skladzie niz gomesa

1

Ja sie dziwie ze jeszzcze sa ludzie ktorzy go bronia. To nie jest poziom Barcy

1

Gomes nawet na tle takiego rywala to smiech na sali

0

Szkoda ze Mboula nie ma bo z checia bym go zobaczyl w akcji

2

Valverde z taka kadra i tak niezle sobie radzi

0

No rzeczywiscie mial szanse

0

Buffon nie oddal glosu na Messiego bo ten wreszcie go pokonal

0

To reszte sezonu mozna olac ok spoko

1

Spoko zagra ostatnie 3 mecze i znow bedzie bogiem futbolu

1

I jeszcze to ,,make some noise" bo wchodzi marcelo z realu

4

To powinna byc nagroda dla realu a nie ronaldo bo to dzieki nim tu jest. Messi sam sobie wypracowuje wiekszosc goli co bylo widac nawet na tej migawce przed rozdaniem nagrod.

0

No i? ronaldo to tam bedzie dozywotnio bo to ronaldo

0

Ronaldo by sie napewno obrazil po tym pytaniu do neymara

0

I najwieksza gwiazda cristianoo ronaldooo booo !

0

Perez pewnie posmarowal krzeslo xd

0

Oprawa celtiku wygrala z niesamowitym gestem bvb wobec kibicow monaco heh. To legia tez powinna tu byc za oprawe o powstaniu.

1

Hah z Denisem to pojechales.

5

Jaka liga takie el classico ;d

0

,,Teraz" slowo klucz

2

I pokazal wiecej niz gomes przez caly poprzedni sezon

3

Ta nie jest zly. Nawet reki nie podal dla Valverde

1

Paulinho powinien grac na 9

13

Wkurza mnie Suarez. Gra padake a teraz wielce obrazony bo zostal zmieniony

2

Bo trzeba byc slepy zeby nie widziec ze on kompletnie nie pasuje do Barcy

0

Suarez buhhha co on gra za piach

2

Czemu Denisa nie wpusci

0

Wreszcie Messi odpocznie

1

Nagroda the best dla ronaldo pewnie za ta szopke w SPH

0

I wybral akurat psg z bajecznymi zarobkami

0

Nie ma kameniego wiec luz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?