4

To powinna byc nagroda dla realu a nie ronaldo bo to dzieki nim tu jest. Messi sam sobie wypracowuje wiekszosc goli co bylo widac nawet na tej migawce przed rozdaniem nagrod.

0

No i? ronaldo to tam bedzie dozywotnio bo to ronaldo

0

Ronaldo by sie napewno obrazil po tym pytaniu do neymara

0

I najwieksza gwiazda cristianoo ronaldooo booo !

0

Perez pewnie posmarowal krzeslo xd

0

Oprawa celtiku wygrala z niesamowitym gestem bvb wobec kibicow monaco heh. To legia tez powinna tu byc za oprawe o powstaniu.

1

Hah z Denisem to pojechales.

5

Jaka liga takie el classico ;d

0

,,Teraz" slowo klucz

2

I pokazal wiecej niz gomes przez caly poprzedni sezon

3

Ta nie jest zly. Nawet reki nie podal dla Valverde

1

Paulinho powinien grac na 9

13

Wkurza mnie Suarez. Gra padake a teraz wielce obrazony bo zostal zmieniony

2

Bo trzeba byc slepy zeby nie widziec ze on kompletnie nie pasuje do Barcy

0

Suarez buhhha co on gra za piach

2

Czemu Denisa nie wpusci

0

Wreszcie Messi odpocznie

1

Nagroda the best dla ronaldo pewnie za ta szopke w SPH

0

I wybral akurat psg z bajecznymi zarobkami

0

Nie ma kameniego wiec luz

0

Niezle mial wyprany mozg

0

Duzego pola do popisu to nie bedzie bo ktory klub odda zawodnika w trakcie sezonu

1

Widac cules to odpowiada skoro nie chcieli poprzec benedito a potem bedzie placz

0

Ale i zmiennikow na prozno szukac

0

Eh no mi tez jeden nie wszedl cska nic nie strzelilo

3

Wenger zasiadzie w tym swoim spiworze bo zimno w premier league

5

Atletico chce cos wygrac wreszcie i pewnie celuja w lige europy heh

0

Haha atletico co za cieniasy

0

I nawet bramke strzelil z realem

0

Pogra u nas 3-4 lata i odejdzie bo to brazylijczyk

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?