Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
To powinna byc nagroda dla realu a nie ronaldo bo to dzieki nim tu jest. Messi sam sobie wypracowuje wiekszosc goli co bylo widac nawet na tej migawce przed rozdaniem nagrod.
0
No i? ronaldo to tam bedzie dozywotnio bo to ronaldo
0
Ronaldo by sie napewno obrazil po tym pytaniu do neymara
0
I najwieksza gwiazda cristianoo ronaldooo booo !
0
Perez pewnie posmarowal krzeslo xd
0
Oprawa celtiku wygrala z niesamowitym gestem bvb wobec kibicow monaco heh. To legia tez powinna tu byc za oprawe o powstaniu.
1
Hah z Denisem to pojechales.
5
Jaka liga takie el classico ;d
0
,,Teraz" slowo klucz
2
I pokazal wiecej niz gomes przez caly poprzedni sezon
3
Ta nie jest zly. Nawet reki nie podal dla Valverde
1
Paulinho powinien grac na 9
13
Wkurza mnie Suarez. Gra padake a teraz wielce obrazony bo zostal zmieniony
2
Bo trzeba byc slepy zeby nie widziec ze on kompletnie nie pasuje do Barcy
0
Suarez buhhha co on gra za piach
2
Czemu Denisa nie wpusci
0
Wreszcie Messi odpocznie
1
Nagroda the best dla ronaldo pewnie za ta szopke w SPH
0
I wybral akurat psg z bajecznymi zarobkami
0
Nie ma kameniego wiec luz
0
Niezle mial wyprany mozg
0
Duzego pola do popisu to nie bedzie bo ktory klub odda zawodnika w trakcie sezonu
1
Widac cules to odpowiada skoro nie chcieli poprzec benedito a potem bedzie placz
0
Ale i zmiennikow na prozno szukac
0
Eh no mi tez jeden nie wszedl cska nic nie strzelilo
3
Wenger zasiadzie w tym swoim spiworze bo zimno w premier league
5
Atletico chce cos wygrac wreszcie i pewnie celuja w lige europy heh
0
Haha atletico co za cieniasy
0
I nawet bramke strzelil z realem
0
Pogra u nas 3-4 lata i odejdzie bo to brazylijczyk