Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe czy bedzie jakas kara od fifa za taki transparent :p
0
Neymar pokazuje teraz prawdziwa twarz. W Barcelonie nie mial startu do Messiego i Suareza.
7
real powinien mu szpaler zrobic
0
On jest teraz duchem cavaniego
2
Raczej bedzie podawal znieczulenie :P
1
Macki pereza
1
Pewnie chce cos wreszcie wygrac i rzuca wszystkie sily na LE xd
0
Masakra nawet nie zdazyl sie zgrac z druzyna i juz kontuzja :(
0
Juz od maja wiedzieli o tym ze Coutinho chce odejsc wiec mieli duzo czasu na znalezienie kogos.
3
Gareth ma mase i co ?
4
Gdyby trenowal to nie wiadomo czy by go sprzedali.
0
Stal by w miejscu i podawal do tylu bo pilka parzy
12
W Denisie jest potencjal. Gdyby mial tyle minut w tamtym sezonie co gomes mial to by pokazal na co go stac.
1
Luis Suareez powinien usiasc na lawce z eibarem
0
xD
5
LuisSuarez fatalnie gra
0
Tak jest ! Trzeba probowac zaa pola karnego
0
A co ma zrobic trener jak popatrzy na lawke rezerwowych?
1
a getafe z realem rozlozy nogi jak zawsze
1
I znowu wszystko na barkach Messiego-.-
0
Jak tracimy to po bramce zycia ...
0
hah co tam sie dzialo
0
haha a realizator pokazal kartke dla Messiego
0
Nosz kurw ...
0
Dembele strone zmienil zobaczymy jak to bedzie wygladac
0
ale fart ufffff
0
Bo wola dac 2 lata a jak sie nie sprawdzi to oddac za darmo
1
Messi w tej lidze by mial min hattricka na mecz
2
Przeciez tebas nie dopusci do tego aby jego druzyna byla az tak oslabiona
2
Cruyff sie w grobie przewraca co bartomeu wyprawia z Barcelona