Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Oby w hiszpani tez zdobyl to samo
0
To normalne ze wraz ze zmiana trenera styl druzyny sie zmienia bo kazdy trener ma swoja wizje
1
Ale nie wszsyscy maja mozg i wierza we wszystko to co w tv im powiedza
0
A Messi wszystkim
2
W sezonie 14/15 Barca zeby wygrac LM musiala pokonac samych mistrzow z najsilniejszych lig. To byl dopiero prawdziwy mistrz.
1
Jest Andre podaj do tylu Gomes
0
Jest !
0
masakra ze to nie wpadlo
0
Malo brakowalo a by sie skonczylo jak z aleixem vidalem
0
O co kaman ?
4
I dlatego ronaldo mial tyle goli bo ma takich asystentow jak modric i kroos a Messi sam musi sobie kreowac
31
Heh strzelcy realu w tamtym sezonie i dzis ( stan 4:0 ).
https://zapodaj.net/f505a933de7bc.jpg.html
0
Tylko ze wtedy sevilla grala u siebie
0
Buhaha sevilla
1
uuu modric nie klaszcze i ktos tam jeszcze ronaldo nie lubi tego
2
I to by bylo na tyle sevilla to padaka na wyjazdach
0
Jest mozliwa strata pkt przez seville bo graja slabo na wyjazdach
1
A najlepsze jest to ze on mysli ze z taka gra ma szanse na kolejna ZP
1
Ahh ta skromnosc ronaldo hah caly on.
https://transfery.info/108510,cristiano-ronaldo-jestem-najlepszym-pilkarzem-w-historii
0
Gosciu czas wrocic do szkoly i nauczyc sie czytac ze zrozumieniem nara
0
Ogarniasz co pisze ? Nie chodzi o strzelenie gola tylko o jego zachowanie po golu. Strzelil gola z apoelem i pobiegl po pilke zeby wiecej im nastrzelac.
0
a tusk kim byl jak nie marionetka na uslugach niemiec
2
Dla ciebie to pewnie kijowski powinien zostac premierem - najuczciwszy czlowiek na ziemi.
0
Nie z mocarzami z nikozji
1
Jak ronaldo z taka gra zdobedzie za rok jakims cudem ZP to bedzie kpina
0
No jest przekot szczegolnie jak biegl po pilke po golu z ogorkami
0
Skroce ci poszukiwania i mysle ze znajdziesz go w madrycie
2
Dajta taka pomoc do Barcy co ma real to Messi nie bedzie musial kreowac akcji tylko bedzie stal z przodu i dostawal noge jak ronaldo.
0
A w lidze az 2 gole. Normalnie ,,the best".
8
Negocjacje zawieszone bo Barca zazadala az 15 mln euro. Oni pewnie licza ze przejdzie do nich za darmo.