2

Oby w hiszpani tez zdobyl to samo

0

To normalne ze wraz ze zmiana trenera styl druzyny sie zmienia bo kazdy trener ma swoja wizje

1

Ale nie wszsyscy maja mozg i wierza we wszystko to co w tv im powiedza

0

A Messi wszystkim

2

W sezonie 14/15 Barca zeby wygrac LM musiala pokonac samych mistrzow z najsilniejszych lig. To byl dopiero prawdziwy mistrz.

1

Jest Andre podaj do tylu Gomes

0

Jest !

0

masakra ze to nie wpadlo

0

Malo brakowalo a by sie skonczylo jak z aleixem vidalem

0

O co kaman ?

4

I dlatego ronaldo mial tyle goli bo ma takich asystentow jak modric i kroos a Messi sam musi sobie kreowac

31

Heh strzelcy realu w tamtym sezonie i dzis ( stan 4:0 ).

https://zapodaj.net/f505a933de7bc.jpg.html

0

Tylko ze wtedy sevilla grala u siebie

0

Buhaha sevilla

1

uuu modric nie klaszcze i ktos tam jeszcze ronaldo nie lubi tego

2

I to by bylo na tyle sevilla to padaka na wyjazdach

0

Jest mozliwa strata pkt przez seville bo graja slabo na wyjazdach

1

A najlepsze jest to ze on mysli ze z taka gra ma szanse na kolejna ZP

1

0

Gosciu czas wrocic do szkoly i nauczyc sie czytac ze zrozumieniem nara

0

Ogarniasz co pisze ? Nie chodzi o strzelenie gola tylko o jego zachowanie po golu. Strzelil gola z apoelem i pobiegl po pilke zeby wiecej im nastrzelac.

0

a tusk kim byl jak nie marionetka na uslugach niemiec

2

Dla ciebie to pewnie kijowski powinien zostac premierem - najuczciwszy czlowiek na ziemi.

0

Nie z mocarzami z nikozji

1

Jak ronaldo z taka gra zdobedzie za rok jakims cudem ZP to bedzie kpina

0

No jest przekot szczegolnie jak biegl po pilke po golu z ogorkami

0

Skroce ci poszukiwania i mysle ze znajdziesz go w madrycie

2

Dajta taka pomoc do Barcy co ma real to Messi nie bedzie musial kreowac akcji tylko bedzie stal z przodu i dostawal noge jak ronaldo.

0

A w lidze az 2 gole. Normalnie ,,the best".

8

Negocjacje zawieszone bo Barca zazadala az 15 mln euro. Oni pewnie licza ze przejdzie do nich za darmo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?