0

Goetze gra w bvb przeciez

1

Mysle ze Coutinho da nam wiecej niz neymar wiec watpie ze stracimy. Tylko ze powinien grac na lewej stronie. On w przeciwienstwie do neymara nie holuje bez sensu pilki i nie pajacuje.

0

Nabral takiej swobody bo uczyl sie od najlepszych w Barcelonie.

1

Wlasnie w realu to tylko biznes widac po tym jak szanuja legendy. Sprzedac zapomniec.

1

Heh a czego sie spodziewasz po fan boju realu madryt

0

co ten wakaso jeszcze robi na boisku

0

Dlatego Coutinho nie powinien grac na tamtej stronie gdzie Messi

1

hah co za dzieci tam krzycza

0

Juz graja na czas

30

Smiech na sali z tym 2x w lidze francuskiej

2

A dla mnie szmatlawiec

0

Jeden uj wiadomo o co chodzi

1

Ratuja ,,uchodzcow" ktorzy sie potem wysadzaja a nie moga pokryc kosztow goscia ktory poszedl w gory i potrzebuje pomocy

0

W tym sezonie to Messi wszystkich miazdzy

0

Mysle ze gdyby nie MS to by zostal

0

Za slaba liga chyba ze by poszedl do premier league to tak

0

Tak bylo ...

0

Grajac w P$G napewno nim nie zostanie

0

To byl chyba Ronaldinho

30

Gdyby nie wejscie gomesa w koncowce to nie wiadomo jak by sie ten mecz skonczyl

0

Bardziej sie do tego przyczynil sedzia niz espanyol

1

Messi jak biega w odbiorze widac ze wkurzony

0

Kartki tylko w jedna strone

8

To widac ze Coutinho ma to DNA Barcy

0

HAah ten sedzia to parodia

0

Aj szkoda ze Coutinho nie moze grac w LM :D

0

Aj coutinho mogl miec asyste xd

0

Jaki uj jeb..

0

Trzeba wbic manite zeby nie dac pretekstu dla sedziego

0

w tamtym sezonie ten ich drugi garnitur gral lepiej niz pierwszy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?