Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Goetze gra w bvb przeciez
1
Mysle ze Coutinho da nam wiecej niz neymar wiec watpie ze stracimy. Tylko ze powinien grac na lewej stronie. On w przeciwienstwie do neymara nie holuje bez sensu pilki i nie pajacuje.
0
Nabral takiej swobody bo uczyl sie od najlepszych w Barcelonie.
1
Wlasnie w realu to tylko biznes widac po tym jak szanuja legendy. Sprzedac zapomniec.
1
Heh a czego sie spodziewasz po fan boju realu madryt
0
co ten wakaso jeszcze robi na boisku
0
Dlatego Coutinho nie powinien grac na tamtej stronie gdzie Messi
1
hah co za dzieci tam krzycza
0
Juz graja na czas
30
Smiech na sali z tym 2x w lidze francuskiej
2
A dla mnie szmatlawiec
0
Jeden uj wiadomo o co chodzi
1
Ratuja ,,uchodzcow" ktorzy sie potem wysadzaja a nie moga pokryc kosztow goscia ktory poszedl w gory i potrzebuje pomocy
0
W tym sezonie to Messi wszystkich miazdzy
0
Mysle ze gdyby nie MS to by zostal
0
Za slaba liga chyba ze by poszedl do premier league to tak
0
Tak bylo ...
0
Grajac w P$G napewno nim nie zostanie
0
To byl chyba Ronaldinho
30
Gdyby nie wejscie gomesa w koncowce to nie wiadomo jak by sie ten mecz skonczyl
0
Bardziej sie do tego przyczynil sedzia niz espanyol
1
Messi jak biega w odbiorze widac ze wkurzony
0
Kartki tylko w jedna strone
8
To widac ze Coutinho ma to DNA Barcy
0
HAah ten sedzia to parodia
0
Aj szkoda ze Coutinho nie moze grac w LM :D
0
Aj coutinho mogl miec asyste xd
0
Jaki uj jeb..
0
Trzeba wbic manite zeby nie dac pretekstu dla sedziego
0
w tamtym sezonie ten ich drugi garnitur gral lepiej niz pierwszy