0

Vermalen odzyl u Valverde

0

Suarez !

0

Hahah Roberto

0

Nom

0

Messi zobaczywszy gomesa zrezygnowal z wrzutki

5

Czyli czekac dopiero na 60 min na zmiane -.-

1

Zamiast dac ogrywac sie Aleni to wystawia to drewno gomesa

8

ale ten gomes mnie irytuje co ma pilke to strata albo podanie do tylu zero pozytku

0

druga polowa autobus

0

samego siebie

0

czysto rakitic ale slepak odgwizdal faul

1

sociedad nie bedzie grac tak caly mecz

0

graja prawa strona bo tam jest gomes xd

0

co on odgwizdal ? ;o

0

anoeta ........

0

gomes w swoim stylu

5

real wygral 2x LM z rzedu teraz celuja w LE

1

Barca wygrala rok temu 1:0 na anoeta po golu neymara. Tylko ze to bylo w PK.

0

I tak nigdy nie beda topka :D

0

Wyglada na sympatycznego goscia xd

0

A wiadomo co on w tej Holandii robil po za graniem w pilke he

3

Ale Verma super gra ostatnio

3

Dembele na druga polowe

0

XDDDDDDDDDDDDDD

0

Oby nie byl taki skuteczny przeciwko nam na MS

4

A ja mam taka przyspiewke dla realu ,,adios la liga adios ..."

1

Wlasnie, teraz bedziemy cieszyc sie gra Coutinho. Wolal hajs to niech tam siedzi.

4

Jak ktos chce to tutaj link jeszcze bo na YT mi sie wiesza ;s

https://www.fcbarcelona.com/videos/live

0

A klopp mowil ze zagra z city ;d

0

Ale lipa -.-

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?