Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Vermalen odzyl u Valverde
0
Suarez !
0
Hahah Roberto
0
Nom
0
Messi zobaczywszy gomesa zrezygnowal z wrzutki
5
Czyli czekac dopiero na 60 min na zmiane -.-
1
Zamiast dac ogrywac sie Aleni to wystawia to drewno gomesa
8
ale ten gomes mnie irytuje co ma pilke to strata albo podanie do tylu zero pozytku
0
druga polowa autobus
0
samego siebie
0
czysto rakitic ale slepak odgwizdal faul
1
sociedad nie bedzie grac tak caly mecz
0
graja prawa strona bo tam jest gomes xd
0
co on odgwizdal ? ;o
0
anoeta ........
0
gomes w swoim stylu
5
real wygral 2x LM z rzedu teraz celuja w LE
1
Barca wygrala rok temu 1:0 na anoeta po golu neymara. Tylko ze to bylo w PK.
0
I tak nigdy nie beda topka :D
0
Wyglada na sympatycznego goscia xd
0
A wiadomo co on w tej Holandii robil po za graniem w pilke he
3
Ale Verma super gra ostatnio
3
Dembele na druga polowe
0
XDDDDDDDDDDDDDD
0
Oby nie byl taki skuteczny przeciwko nam na MS
4
A ja mam taka przyspiewke dla realu ,,adios la liga adios ..."
1
Wlasnie, teraz bedziemy cieszyc sie gra Coutinho. Wolal hajs to niech tam siedzi.
4
Jak ktos chce to tutaj link jeszcze bo na YT mi sie wiesza ;s
https://www.fcbarcelona.com/videos/live
0
A klopp mowil ze zagra z city ;d
0
Ale lipa -.-