0

Liczy na wsparcie kibicow aby wzieli ze soba wiecej przedmiotow do rzucania

0

I dobrze niech nie zmienia dilera

0

A tatuaz musi byc na czole

0

Brakowala neymara bo nie mial kto zrobic ,, szoł "

8

Coutinho jedyne co potrzebuje teraz to rytmu meczowego zeby zgrac sie z zespolem

2

Szkoda ze dla Coutinho nie dal wykonac

2

Zdecydowanie lepiej gra Coutinho na lewej stronie

11

Komentatorzy mysla ze kibice gwizdza na druzyne bo akcje nie wychodza xd

0

Ale wspolpraca Messiego z Alba

0

Czyli Coutinho w drugiej polowie za Inieste

1

A gomes powinien juz zostac sprzedany

0

To fakt zepsul sie w bayernie ;s

0

Goetze gra w bvb przeciez

1

Mysle ze Coutinho da nam wiecej niz neymar wiec watpie ze stracimy. Tylko ze powinien grac na lewej stronie. On w przeciwienstwie do neymara nie holuje bez sensu pilki i nie pajacuje.

0

Nabral takiej swobody bo uczyl sie od najlepszych w Barcelonie.

1

Wlasnie w realu to tylko biznes widac po tym jak szanuja legendy. Sprzedac zapomniec.

1

Heh a czego sie spodziewasz po fan boju realu madryt

0

co ten wakaso jeszcze robi na boisku

0

Dlatego Coutinho nie powinien grac na tamtej stronie gdzie Messi

1

hah co za dzieci tam krzycza

0

Juz graja na czas

30

Smiech na sali z tym 2x w lidze francuskiej

2

A dla mnie szmatlawiec

0

Jeden uj wiadomo o co chodzi

1

Ratuja ,,uchodzcow" ktorzy sie potem wysadzaja a nie moga pokryc kosztow goscia ktory poszedl w gory i potrzebuje pomocy

0

W tym sezonie to Messi wszystkich miazdzy

0

Mysle ze gdyby nie MS to by zostal

0

Za slaba liga chyba ze by poszedl do premier league to tak

0

Tak bylo ...

0

Grajac w P$G napewno nim nie zostanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?