Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Koncowka sezonu to trzeba zaczac grac bo i tak nikt nie bedzie pamietal jaka padake gral na poczatku
0
Zaatakuja odrazu zeby strzelic bramke a potem autobus
0
Czemu nie z gomesem ?!
0
Bo dla madrytu jest bohaterem
0
juz czas zabieraja
5
Jak stracimy tu pkt to w niedz bedzie dopiero popis sedziowski
1
Tu juz reki nie widzial
0
on jedzie na MS ?
0
Barca za bardzo sie oszczedza
14
Jawne drukowanie meczu bo jak to inaczej nazwac
0
lahoz to sedzia tebasa nie fifa
9
doszedl przelew do lahoza
0
haha lahoz co za typ
0
Suarez musi zejsc na druga polowe bo sie obawiam ze dostanie zolta kartke z du.y
1
Znowu nikt nie strzela -.-
27
Coutinho oszczedzany na LM xd
0
Barca to niedlugo bedzie reprezentacja Francji he
0
A czemu nie popracuje nad karami dla kibicow ktorzy obrazaja pilkarza i jego rodzine?
4
Marzeniem bylby espanyol
0
Jak wygramy oba mecze to zamkniemy usta wladzom la ligi ze nic nie zlamie Barcy.
0
Eh nie po to Coutinho walczyl o transfer do Barcy zeby teraz odchodzic
0
Marjan to fenomen. Majac astme lepiej biega od zdrowych zawodniczek.
22
Wreszcie mamy gracza ktory potrafi huknac zza pola karnego
0
I zabieraja pkt klubom z madrytu
0
Ale brama Cou
0
Pogrzeb realu bo Barca zdobedzie kolejne 3 pkt
19
Szacun dla girony za otwarta gre
0
dembele co za padaka
2
co to za ken z gwizdkiem xd
0
buhahahh