0

Koncowka sezonu to trzeba zaczac grac bo i tak nikt nie bedzie pamietal jaka padake gral na poczatku

0

Zaatakuja odrazu zeby strzelic bramke a potem autobus

0

Czemu nie z gomesem ?!

0

Bo dla madrytu jest bohaterem

0

juz czas zabieraja

5

Jak stracimy tu pkt to w niedz bedzie dopiero popis sedziowski

1

Tu juz reki nie widzial

0

on jedzie na MS ?

0

Barca za bardzo sie oszczedza

14

Jawne drukowanie meczu bo jak to inaczej nazwac

0

lahoz to sedzia tebasa nie fifa

9

doszedl przelew do lahoza

0

haha lahoz co za typ

0

Suarez musi zejsc na druga polowe bo sie obawiam ze dostanie zolta kartke z du.y

1

Znowu nikt nie strzela -.-

27

Coutinho oszczedzany na LM xd

0

Barca to niedlugo bedzie reprezentacja Francji he

0

A czemu nie popracuje nad karami dla kibicow ktorzy obrazaja pilkarza i jego rodzine?

4

Marzeniem bylby espanyol

0

Jak wygramy oba mecze to zamkniemy usta wladzom la ligi ze nic nie zlamie Barcy.

0

Eh nie po to Coutinho walczyl o transfer do Barcy zeby teraz odchodzic

0

Marjan to fenomen. Majac astme lepiej biega od zdrowych zawodniczek.

22

Wreszcie mamy gracza ktory potrafi huknac zza pola karnego

0

I zabieraja pkt klubom z madrytu

0

Ale brama Cou

0

Pogrzeb realu bo Barca zdobedzie kolejne 3 pkt

19

Szacun dla girony za otwarta gre

0

dembele co za padaka

2

co to za ken z gwizdkiem xd

0

buhahahh

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?