Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bo Veratti grajac w lidze francuskiej sie nie rozwija dlatego tak slabo gra a jest w nim potencjal.
1
I do tego ciagniecie ich za uszy przez sedziow.
1
I tak pewnie jest zadowolony zagladajac na swoje konto bankowe.
1
Marka Citko
0
Szanuje dlatego uwazam ze z nimi by wygrali.
0
To samo co drugi do pierwszego.
0
Zmiotl dlatego widac jaka jest przepasc pomiedzy liga francuska a hiszpanska
0
To niech tak zrobia jeszcze z city
1
Z tym psg to by nawet Girona wygrala
0
Doskonaly real madryt. Wlasnie ta zajeb.osc weryfikuje la liga.
0
Zniszczyl? Co ty tam gadasz
0
Oby Luczo nie zostal trenerem tych nieudacznikow
2
Jak sie spuszczaja nad gra realu
0
Rykoszet znowu strzelil gola. Dobry jest ten zawodnik.
0
Tam sa takie dziury w obronie psg ze Messi by wchodzil tam jak w maslo.
18
W sumie neymar nie ma po co wracac. Liga wygrana, odpadaja z LM.
1
Benzema to taki gomes Barcy haha
1
Pewnie ze chodzilo o kase. Gdyby tak nie bylo to by nie poszedl do ligi francuskiej tylko np. angielskiej. I jeszcze ta walka z Barcelona o pieniadze jest pazerny na kase i tyle.
0
Oby go nie polamali
0
ale city zdominowalo chelsea
0
zamiast zaje... z woleja to ten probuje to przyjac
0
brawa dla gomesa od trybun za to ze nie stracil pilki hah
0
Dopiero sie rozkreca he
0
gomes haha
0
Coutinho co strzal to celny niech reszta sie uczy od niego xd
0
Tylko tak Messiego mozna zatrzymac
0
Galerie bed zamkniete
0
Brawo Narkun ! xd
0
Jakby miec taka pomoc jaka ma real to Messi nie musial by kreowac sam akcji tylko by stal w polu karnym
0
Pewnie maja jeszcze nadzieje ze ich real wlaczy sie do wyscigu o mistrza