0

Bo Veratti grajac w lidze francuskiej sie nie rozwija dlatego tak slabo gra a jest w nim potencjal.

1

I do tego ciagniecie ich za uszy przez sedziow.

1

I tak pewnie jest zadowolony zagladajac na swoje konto bankowe.

1

Marka Citko

0

Szanuje dlatego uwazam ze z nimi by wygrali.

0

To samo co drugi do pierwszego.

0

Zmiotl dlatego widac jaka jest przepasc pomiedzy liga francuska a hiszpanska

0

To niech tak zrobia jeszcze z city

1

Z tym psg to by nawet Girona wygrala

0

Doskonaly real madryt. Wlasnie ta zajeb.osc weryfikuje la liga.

0

Zniszczyl? Co ty tam gadasz

0

Oby Luczo nie zostal trenerem tych nieudacznikow

2

Jak sie spuszczaja nad gra realu

0

Rykoszet znowu strzelil gola. Dobry jest ten zawodnik.

0

Tam sa takie dziury w obronie psg ze Messi by wchodzil tam jak w maslo.

18

W sumie neymar nie ma po co wracac. Liga wygrana, odpadaja z LM.

1

Benzema to taki gomes Barcy haha

1

Pewnie ze chodzilo o kase. Gdyby tak nie bylo to by nie poszedl do ligi francuskiej tylko np. angielskiej. I jeszcze ta walka z Barcelona o pieniadze jest pazerny na kase i tyle.

0

Oby go nie polamali

0

ale city zdominowalo chelsea

0

zamiast zaje... z woleja to ten probuje to przyjac

0

brawa dla gomesa od trybun za to ze nie stracil pilki hah

0

Dopiero sie rozkreca he

0

gomes haha

0

Coutinho co strzal to celny niech reszta sie uczy od niego xd

0

Tylko tak Messiego mozna zatrzymac

0

Galerie bed zamkniete

0

Brawo Narkun ! xd

0

Jakby miec taka pomoc jaka ma real to Messi nie musial by kreowac sam akcji tylko by stal w polu karnym

0

Pewnie maja jeszcze nadzieje ze ich real wlaczy sie do wyscigu o mistrza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?