Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Ah te klepki z Messim
0
Najpierw to on musi pojawic sie na boisku.
0
Liczę na powtórkę z rozrywki :>
1
Mógłby jeszcze zostać tak na 2 sezony. Chiny i tak nie uciekną.
1
A ja przewiduje kolejne przepchnięcie realu do finału
3
To teraz zakończyć sezon bez porażki w lidze
0
Przecież sezon się jeszcze nie skończył
0
Czyli już pewne że Iniesta odejdzie :/
0
Wszystko w tym meczu wychodzi
1
Teraz to rękę zauważyli bo gol padl
0
Dembele mógłby wejść
0
Z taką grą byśmy wygrali LM
0
Campiones campiones Ole Ole Ole !!
1
Iniestaaaaaaa !!!
0
No tak Sevilla sama sobie strzela gole
8
Taka Barce aż chce się oglądać
1
Majty chciał zdjąć dla Messiego hah
1
Ale Cilessen pieknie podal pile
1
Szkoda ze te czasy minely gdy zawodnik siedzial w jednym klubie do konca kariery.
0
Sevilla tanio skóry nie sprzeda
0
Sprzedadzą emerego za 200 mln heh
0
Z roma ... xd
0
A co sam Messi ma im wygrac MS
4
To zes doje.al
0
Brakuje tiki taki utrzymania sie przy pilcce
7
Coutinho zszedl bo odpoczywa na LM
0
bronimy sie jak z roma
0
gomes jest miszczem dajmy mu szanse jeszcze
0
gomes miszcz !
0
Nie mozna bylo wczesniej stosowac takiej rotacji tylko dopiero teraz eh