6

Ah te klepki z Messim

0

Najpierw to on musi pojawic sie na boisku.

0

Liczę na powtórkę z rozrywki :>

1

Mógłby jeszcze zostać tak na 2 sezony. Chiny i tak nie uciekną.

1

A ja przewiduje kolejne przepchnięcie realu do finału

3

To teraz zakończyć sezon bez porażki w lidze

0

Przecież sezon się jeszcze nie skończył

0

Czyli już pewne że Iniesta odejdzie :/

0

Wszystko w tym meczu wychodzi

1

Teraz to rękę zauważyli bo gol padl

0

Dembele mógłby wejść

0

Z taką grą byśmy wygrali LM

0

Campiones campiones Ole Ole Ole !!

1

Iniestaaaaaaa !!!

0

No tak Sevilla sama sobie strzela gole

8

Taka Barce aż chce się oglądać

1

Majty chciał zdjąć dla Messiego hah

1

Ale Cilessen pieknie podal pile

1

Szkoda ze te czasy minely gdy zawodnik siedzial w jednym klubie do konca kariery.

0

Sevilla tanio skóry nie sprzeda

0

Sprzedadzą emerego za 200 mln heh

0

Z roma ... xd

0

A co sam Messi ma im wygrac MS

4

To zes doje.al

0

Brakuje tiki taki utrzymania sie przy pilcce

7

Coutinho zszedl bo odpoczywa na LM

0

bronimy sie jak z roma

0

gomes jest miszczem dajmy mu szanse jeszcze

0

gomes miszcz !

0

Nie mozna bylo wczesniej stosowac takiej rotacji tylko dopiero teraz eh

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?