Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mogliby zrobić jeden mecz zamiast dwóch
0
Śmiech na sali żeby Barca nie mogła wyjść z własnej połowy jeszcze u siebie
0
Iniesta w takiej formie odchodzi bezsensu
0
Jak to nie Wasilewski na drugim zdjeciu od dolu
0
Nie wiem po co Lewy sie pcha do tego realu jak tam bedzie musial grac na cristiano a o karnych i wolnych to moze zapomniec.
0
Nie te czasy niestety wszedzie tylko $$$
0
Tylko ze stadion legii jest 3 razy mniejszy
2
Tradycja to jest szpaler w la lidze a ze oni zrobili za kms to juz ich sprawa
2
I jeszcze zakaz opuszczenia kraju
1
Teraz jedynie co mu brakuje to minut aby się ogrywał bo na ławce z pewnością się nie rozwinie.
1
Dembele to tylko na skrzydło. Trzeba wykorzystać jego atut szybkościowy.
0
Dembele by się bardziej przydał niż paco
0
Trzeba jakoś zatuszować walki w lm
0
Nie ma porównania nawet do realu
0
Bejl wreszcie zolta
16
Roberto na pomoc Semedo na stałe na PO
7
Wszedł dobry aktor co godnie zastąpi ronaldo
0
Czerwony Ramos musi stać się tradycja
0
Ale bejl wjechał chamsko
0
modric chciał Albę pocałować ?
5
Prezes la liga też powinien być bezstronny a przynajmniej nie powinien się odnosic swoim zamiłowaniem do jednego klubu.
0
Wszystkie akcje realu strona Roberto
1
Co za kontra gooooooooool
0
Campiones ciary xd.
1
Info o var i lahoz na zdjęciu. Strach się bać xd
0
Jak o nic Barca gra o kolejny mecz w lidze bez porażki a real o 2 miejsce w lidze
0
Szkoda że te 3 lata gry nie spozytkuje grając w Barcelonie
0
Podpisal nowy kontrakt z bawarczykami. Wiec nie ma tematu
0
Przynajmniej strzelal gole a gomes co takiego pokazal siedzac tyle czasu
0
Tak się to robi dobijając rywala brawo Liverpool