0

Mogliby zrobić jeden mecz zamiast dwóch

0

Śmiech na sali żeby Barca nie mogła wyjść z własnej połowy jeszcze u siebie

0

Iniesta w takiej formie odchodzi bezsensu

0

Jak to nie Wasilewski na drugim zdjeciu od dolu

0

Nie wiem po co Lewy sie pcha do tego realu jak tam bedzie musial grac na cristiano a o karnych i wolnych to moze zapomniec.

0

Nie te czasy niestety wszedzie tylko $$$

0

Tylko ze stadion legii jest 3 razy mniejszy

2

Tradycja to jest szpaler w la lidze a ze oni zrobili za kms to juz ich sprawa

2

I jeszcze zakaz opuszczenia kraju

1

Teraz jedynie co mu brakuje to minut aby się ogrywał bo na ławce z pewnością się nie rozwinie.

1

Dembele to tylko na skrzydło. Trzeba wykorzystać jego atut szybkościowy.

0

Dembele by się bardziej przydał niż paco

0

Trzeba jakoś zatuszować walki w lm

0

Nie ma porównania nawet do realu

0

Bejl wreszcie zolta

16

Roberto na pomoc Semedo na stałe na PO

7

Wszedł dobry aktor co godnie zastąpi ronaldo

0

Czerwony Ramos musi stać się tradycja

0

Ale bejl wjechał chamsko

0

modric chciał Albę pocałować ?

5

Prezes la liga też powinien być bezstronny a przynajmniej nie powinien się odnosic swoim zamiłowaniem do jednego klubu.

0

Wszystkie akcje realu strona Roberto

1

Co za kontra gooooooooool

0

Campiones ciary xd.

1

Info o var i lahoz na zdjęciu. Strach się bać xd

0

Jak o nic Barca gra o kolejny mecz w lidze bez porażki a real o 2 miejsce w lidze

0

Szkoda że te 3 lata gry nie spozytkuje grając w Barcelonie

0

Podpisal nowy kontrakt z bawarczykami. Wiec nie ma tematu

0

Przynajmniej strzelal gole a gomes co takiego pokazal siedzac tyle czasu

0

Tak się to robi dobijając rywala brawo Liverpool

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?