0

Tma chyba karny byl

7

Dembele niezle wyglada. Musi się zgrać z drużyną i będzie miazga.

0

Nie rozumiem odejścia Iniesty będąc w takiej formie mógłby pograć 2-3 lata Chiny by nie uciekły przecież.

1

Xavi dawaj na boisko !

0

Ostaatni mecz Iniesty w barwach Barcy :(

2

Dobrze że nie błękitne

11

Dlatego nosi okulary xd

5

Espanyol niech gra o superpuchar madrytu

0

Nigdy nie przeboleje tych zablokowanych MS w siatkówce w Polsce

0

Znając pazernego stolorza to pewnie tak

0

levante spięło się na Barce żeby potem przegrać z celta

0

Z tym Cristiano Ronaldo to pojechal

0

Zdobędziesz ich jeszcze wiele ale nie koniecznie z atletico

0

Co ty chcesz przeciez rotowal przed arcywaznym meczem z mamelodi

1

Atleti się nastawiło w tym sezonie na LE bo LM i tak by nie wygrali a tak wreszcie jakiś puchar mają.

1

Duża zasługa w tym to była ter stegena bo wiele razy ratował druzyne.

13

Bardziej przez frajerskie odpadnięcie z LM

0

Pochodzi sobie pierwszą połowę

8

Bo Messi odpoczywał na ten kluczowy mecz

0

Przez petrodolary rynek się zepsul

5

Arda Turan na meczu Barcy z Levante?

http://mscom1.matchat.online/player/49946
15:41 minuta xD

0

Gdyby dali z siebie wszystko to by nie przegrali tego meczu w taki sposob. Tylko Coutinho dal z siebie wszystko.

0

A jest z nami tylko od stycznia i takie statysyki niezle

0

Wreszcie mamy piłkarza co może uderzyć zza pola karnego

0

Paco Lopez*

0

Dokladnie a Messi co raz starszy

0

Skad wiesz ze jedna jeszcze mecz z RS

0

I nikt wczesniej nie odpadl z LM w tak zenujacy sposob

2

Pierwsza porazka z levante od 14 lat

1

Kogo to obchodzi to strona o Barcelonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?