Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tma chyba karny byl
7
Dembele niezle wyglada. Musi się zgrać z drużyną i będzie miazga.
0
Nie rozumiem odejścia Iniesty będąc w takiej formie mógłby pograć 2-3 lata Chiny by nie uciekły przecież.
1
Xavi dawaj na boisko !
0
Ostaatni mecz Iniesty w barwach Barcy :(
2
Dobrze że nie błękitne
11
Dlatego nosi okulary xd
5
Espanyol niech gra o superpuchar madrytu
0
Nigdy nie przeboleje tych zablokowanych MS w siatkówce w Polsce
0
Znając pazernego stolorza to pewnie tak
0
levante spięło się na Barce żeby potem przegrać z celta
0
Z tym Cristiano Ronaldo to pojechal
0
Zdobędziesz ich jeszcze wiele ale nie koniecznie z atletico
0
Co ty chcesz przeciez rotowal przed arcywaznym meczem z mamelodi
1
Atleti się nastawiło w tym sezonie na LE bo LM i tak by nie wygrali a tak wreszcie jakiś puchar mają.
1
Duża zasługa w tym to była ter stegena bo wiele razy ratował druzyne.
13
Bardziej przez frajerskie odpadnięcie z LM
0
Pochodzi sobie pierwszą połowę
8
Bo Messi odpoczywał na ten kluczowy mecz
0
Przez petrodolary rynek się zepsul
5
Arda Turan na meczu Barcy z Levante?
http://mscom1.matchat.online/player/49946
15:41 minuta xD
0
Gdyby dali z siebie wszystko to by nie przegrali tego meczu w taki sposob. Tylko Coutinho dal z siebie wszystko.
0
A jest z nami tylko od stycznia i takie statysyki niezle
0
Wreszcie mamy piłkarza co może uderzyć zza pola karnego
0
Paco Lopez*
0
Dokladnie a Messi co raz starszy
0
Skad wiesz ze jedna jeszcze mecz z RS
0
I nikt wczesniej nie odpadl z LM w tak zenujacy sposob
2
Pierwsza porazka z levante od 14 lat
1
Kogo to obchodzi to strona o Barcelonie