0

Szkoda że nie powiedzieli mu wcześniej to by nie przestrzelil

2

To jest Barca. Żeby trafić do pierwszego zespołu w takim wieku to trzeba być Messim.

0

Powinni szanować jego decyzje bo mógł odejść już rok temu.

1

Te jego strzały z dystansu są genialnie

0

A do psg po co sie idzie jak nie po kase ?

1

Gdzie w tej wypowiedzi pisze że jestem niezadowolony. Ja tylko odpisuje gościowi który mówi że w la liga grają ogórki.

10

Te ogórki z la ligi ograły wielki real

0

W transmisji na YT nic nie zaglusza. Na eleven było podglosnione.

0

Mina xd.

49

Zamiast cieszyć się z dubletu musimy smucić się z odejścia Iniesty

0

Przez ten mecz z levante chyba nie ma

0

Iniesta ostatni raz podnoszący puchar :(

0

Gdzie paulinho

1

Dlatego Barca to więcej niż klub a real to tylko klub

0

1

Link do transmisji

1

60

Brakuje jeszcze tańczącego miny na środku boiska xd

1

Dawać bramkę nr 100

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Denis przynajmniej coś wnosi w porównaniu do drewnianego gomesa

0

Spokojnie w następnym sezonie będzie grał po 90 min

1

1 bramka i będzie 100 w tym sezonie w wykonaniu Barcy w la liga.

1

Semedo drybling jak dembele

1

Jprdl co za bramą Coutinho ale wkrecil

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jak większość sędziów w la liga

2

Wjeżdżać takim wslizgiem w meczu o pietruszkę co za idiota

0

Kurw toż to czereo ewidentne

1

Semedo to kozak jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?