Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Alpejski Messi hah
0
Ten gabriel jesus powinien trochę nabrać masy bo jak na 9 to chucherko jest
0
Polacy w formie pojechać do USA i nie ugrać nawet seta żenada
3
Ale Coutinho ma strzał genialny
0
Ośmiornica to jest dzisiaj neymar
1
Ale to byłby duet w Barcelonę Cou Ney
1
Brazylia easy.
0
Jprdl co za patalachy przewage rozstwonic i przegac kolejnego seta
0
Od 2016 r. glosuja tylko dziennikarze
0
Póki co dno grają jak amatorzy
24
A co to ma do rzeczy
0
Co ci Polacy odwalają seta nie mogą zdobyć
0
Marcelo na bramce ? Xd
1
De gea właśnie się popisał
1
Właśnie pomoc to najsłabszy punkt Barcy
0
Dużo karnych na razie jest dyktowanych na tych MŚ
0
100 mln obowiązywało dopiero od 1 lipca
0
Co za dno grają jprdl
0
Wszyscy grają dno
1
Trener Iranu co gwiazdorzy pajac
0
Żółta kartka za prawdę
0
Tam nie było dotknięcia poj... sędziego
0
Jprdl co oni grają z tym iranem
1
De gea leszczu wracaj do manchesteru
1
To quaresma nie Ronaldo a Szpakowski już orgazm xd
1
W la lidze gorsi bramkarze takie coś wyjmuja
0
Runaldo the best.
0
XDDDDDDDDD.
0
I jeszcze Coutinho :)
0
Bo Barcelonie brakuje odpowiednich pomocników do stylu gry