9

Alpejski Messi hah

0

Ten gabriel jesus powinien trochę nabrać masy bo jak na 9 to chucherko jest

0

Polacy w formie pojechać do USA i nie ugrać nawet seta żenada

3

Ale Coutinho ma strzał genialny

0

Ośmiornica to jest dzisiaj neymar

1

Ale to byłby duet w Barcelonę Cou Ney

1

Brazylia easy.

0

Jprdl co za patalachy przewage rozstwonic i przegac kolejnego seta

0

Od 2016 r. glosuja tylko dziennikarze

0

Póki co dno grają jak amatorzy

24

A co to ma do rzeczy

0

Co ci Polacy odwalają seta nie mogą zdobyć

0

Marcelo na bramce ? Xd

1

De gea właśnie się popisał

1

Właśnie pomoc to najsłabszy punkt Barcy

0

Dużo karnych na razie jest dyktowanych na tych MŚ

0

100 mln obowiązywało dopiero od 1 lipca

0

Co za dno grają jprdl

0

Wszyscy grają dno

1

Trener Iranu co gwiazdorzy pajac

0

Żółta kartka za prawdę

0

Tam nie było dotknięcia poj... sędziego

0

Jprdl co oni grają z tym iranem

1

De gea leszczu wracaj do manchesteru

1

To quaresma nie Ronaldo a Szpakowski już orgazm xd

1

W la lidze gorsi bramkarze takie coś wyjmuja

0

Runaldo the best.

0

XDDDDDDDDD.

0

I jeszcze Coutinho :)

0

Bo Barcelonie brakuje odpowiednich pomocników do stylu gry

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?