0

Higuain to sabotażysta

1

Messi idź sam nie podawaj do tych leszczy

0

Po strzale var ? Gdyby trafił to by nie bylo

0

Co tam odwalił mascherano

3

Aj Messi mógł mieć asyste

0

Jak za darmo to brac zawsze mozna potem zarobic jak cos

1

Polska najslabsza na mundialu pff. Juz Iran, Arabia, Maroko wiecej pokazaly.

0

Heh co ja pacze Hiszpania przegrywa z Marokiem :o

33

Lepszy zespol i juz widac ta potege rosji

0

W eliminacjach i na euro jakoś nam szło ale z tymi drużynami spoza Europy to żadnego nie wygralismy

1

Nie umiemy grać z drużynami spoza europy

5

Sam Cuadrado objezdzal nas jak chcial

2

Brakuje nam technicznych zawodników same drewna grają

2

Cuadrado zapiernicza 90 min w tą i spowrotem a nasi nie nadążają kondycyjnie

1

I koniec do domu

2

Kartek nie wziął gościu

30

Tylko że ta gra kopnij biegnij na nas wystarczyla

1

Ale Japonia ma super wolę walki

0

Najpewno lepiej zna bo grał 4 lata w MU

1

Jak można kibicować Niemcom

0

Niemcy wcisnął koreancom min 3 bramy

0

Jeszcze się okaże że zostanie

0

Hahaha ha

1

Co za typ po co faulowal

0

Musa kozak

0

Chorwacja niezle zagrala trzeba przyznac

3

Leo pewnie zakonczy kariere w reprezentacji jak odpadna

0

jprdl co z tymi bramkarzami

6

Czyli tatuaz zrobiony od du.y strony xd

15

I jak Messi ma wygrac z tymi nieudacznikami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?