Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Higuain to sabotażysta
1
Messi idź sam nie podawaj do tych leszczy
0
Po strzale var ? Gdyby trafił to by nie bylo
0
Co tam odwalił mascherano
3
Aj Messi mógł mieć asyste
0
Jak za darmo to brac zawsze mozna potem zarobic jak cos
1
Polska najslabsza na mundialu pff. Juz Iran, Arabia, Maroko wiecej pokazaly.
0
Heh co ja pacze Hiszpania przegrywa z Marokiem :o
33
Lepszy zespol i juz widac ta potege rosji
0
W eliminacjach i na euro jakoś nam szło ale z tymi drużynami spoza Europy to żadnego nie wygralismy
1
Nie umiemy grać z drużynami spoza europy
5
Sam Cuadrado objezdzal nas jak chcial
2
Brakuje nam technicznych zawodników same drewna grają
2
Cuadrado zapiernicza 90 min w tą i spowrotem a nasi nie nadążają kondycyjnie
1
I koniec do domu
2
Kartek nie wziął gościu
30
Tylko że ta gra kopnij biegnij na nas wystarczyla
1
Ale Japonia ma super wolę walki
0
Najpewno lepiej zna bo grał 4 lata w MU
1
Jak można kibicować Niemcom
0
Niemcy wcisnął koreancom min 3 bramy
0
Jeszcze się okaże że zostanie
0
Hahaha ha
1
Co za typ po co faulowal
0
Musa kozak
0
Chorwacja niezle zagrala trzeba przyznac
3
Leo pewnie zakonczy kariere w reprezentacji jak odpadna
0
jprdl co z tymi bramkarzami
6
Czyli tatuaz zrobiony od du.y strony xd
15
I jak Messi ma wygrac z tymi nieudacznikami