0

To niech tworzy dalej a nie zawraca głowę Barcelonie. Przedłużył by kontrakt od razu to by był spokoj.

1

Oby się udało wreszcie tego gomesa sprzedać

1

I dobrze niech siedzi sobie w tym wiecznym projekcie sportowym

0

Oby xd

7

Jak widze tego goscia to zawsze przypomina mi sie ta sytuacja xd

0

Nie dziwo za te upokorzenie w lm

5

Nawet spodenkami sie wymienili po meczu xd


3:18 minuta

1

w pilke nie trafil w takim momencie haha jakie drewniaki w tej legi

2

Na tym zdjeciu wyglada jakby wytargal go za ucho

0

Się niepokoi to powinien wrócić z wakacji i pokazac że jemu należy się miejsce w pierwszym składzie.

0

Jak w tym sezonie nic nie pokaze to po co go mamy trzymać

0

Bo chodzi o kasę. W Japonii teraz zarabia 3 krotnie więcej niz tutaj. Mógł spokojnie grać jeszcze na najwyzszym poziomie co udowodnił w ostatnim sezonie bijąc na głowę forma wszystkich naszych pomocników.

0

To dlaczego odszedł do Japonii skoro jak mówisz starczało mu na wszystko.

0

Czyli jak krasc to miliony bo wtedy wplacasz sobie kaucje i wychodzisz. Smiech na sali.

1

Im dluzej gomes tu siedzi tym bardziej jego cena spada

1

180 mln pogięło ich tam

0

Szkoda że o tych godzinach Barca nie gra

5

Autobus to hell

0

To niech zacznie grac to jego rola w zespole bedzie jasna

1

Kurs 9 ahh

1

hahahahahaaha wielka legia

0

Co sie dziwic ze legia gra taka padake jak co roku sprzedaja najlepszych zawodnikow

0

Ale spartaczył hahaha

0

W tej legii to już prawie sami obcokrajowcy grają

8

100 mln hah pogrzało ich tam

0

A varane wygrał LM i MS

3

Trzeba tez podziekowac Bordoeux za wstrzymanie transferu do romy xd

0

Zawsze Dembele mozna przesunac na lewa strone

1

Przecież to było wiadome ze stolorz zrobi platne

0

Pewnie celują w lm heh

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?