Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To niech tworzy dalej a nie zawraca głowę Barcelonie. Przedłużył by kontrakt od razu to by był spokoj.
1
Oby się udało wreszcie tego gomesa sprzedać
1
I dobrze niech siedzi sobie w tym wiecznym projekcie sportowym
0
Oby xd
7
Jak widze tego goscia to zawsze przypomina mi sie ta sytuacja xd
0
Nie dziwo za te upokorzenie w lm
5
Nawet spodenkami sie wymienili po meczu xd
3:18 minuta
1
w pilke nie trafil w takim momencie haha jakie drewniaki w tej legi
2
Na tym zdjeciu wyglada jakby wytargal go za ucho
0
Się niepokoi to powinien wrócić z wakacji i pokazac że jemu należy się miejsce w pierwszym składzie.
0
Jak w tym sezonie nic nie pokaze to po co go mamy trzymać
0
Bo chodzi o kasę. W Japonii teraz zarabia 3 krotnie więcej niz tutaj. Mógł spokojnie grać jeszcze na najwyzszym poziomie co udowodnił w ostatnim sezonie bijąc na głowę forma wszystkich naszych pomocników.
0
To dlaczego odszedł do Japonii skoro jak mówisz starczało mu na wszystko.
0
Czyli jak krasc to miliony bo wtedy wplacasz sobie kaucje i wychodzisz. Smiech na sali.
1
Im dluzej gomes tu siedzi tym bardziej jego cena spada
1
180 mln pogięło ich tam
0
Szkoda że o tych godzinach Barca nie gra
5
Autobus to hell
0
To niech zacznie grac to jego rola w zespole bedzie jasna
1
Kurs 9 ahh
1
hahahahahaaha wielka legia
0
Co sie dziwic ze legia gra taka padake jak co roku sprzedaja najlepszych zawodnikow
0
Ale spartaczył hahaha
0
W tej legii to już prawie sami obcokrajowcy grają
8
100 mln hah pogrzało ich tam
0
A varane wygrał LM i MS
3
Trzeba tez podziekowac Bordoeux za wstrzymanie transferu do romy xd
0
Zawsze Dembele mozna przesunac na lewa strone
1
Przecież to było wiadome ze stolorz zrobi platne
0
Pewnie celują w lm heh