0

tebas tam siedzi ? xd

0

Monaco slabe teraz rozkupione

0

I tak wyjdziemy z grupy

0

Banicja po ukrainie ?

1

Oni tam wzajemnie sie tryzmaja

3

Salah jaki wkurw xd

3

Ramos za znokautowanie Salaha

28

Lokomotiv tak tu pasuje jak Polska na MS

0

B jak Barcelona

0

Po marzyc zawsze mozna

0

A ja myslalem ze ronaldo wszyscy kochali w szatni

5

karius byl najlepszy

0

Perez jaki usmieszek

0

I ta morda pereza

0

Na stronie uefa.com jest transmisja

0

Najstarszy zawodnik najdrozszy xd

0

Najlepiej ich pocisnac na boisku

11

Bartomeu miej jaja. Nie bedzie arab plul nam w twarz.

0

Niech ten szejker z p$g się nie popłaczę

0

Jak można kibicować realowi

1

Orlik ma lepsza murawe niz to

0

Wydaje sie ze jest spalony? Przeciez widac to ewidentnie

0

wrzutka wrzutka i siadlo

0

I 2 palce w natalce

0

Zamiast probowac stzrelac z dystansu na tym kartoflisku to klepia

0

Wchodzi z Val Verde

0

Ale kartoflisko xD

1

Barca sie broni WTF

0

Gdzie zmiany

0

wrszcie gool

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?