Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tebas tam siedzi ? xd
0
Monaco slabe teraz rozkupione
0
I tak wyjdziemy z grupy
0
Banicja po ukrainie ?
1
Oni tam wzajemnie sie tryzmaja
3
Salah jaki wkurw xd
3
Ramos za znokautowanie Salaha
28
Lokomotiv tak tu pasuje jak Polska na MS
0
B jak Barcelona
0
Po marzyc zawsze mozna
0
A ja myslalem ze ronaldo wszyscy kochali w szatni
5
karius byl najlepszy
0
Perez jaki usmieszek
0
I ta morda pereza
0
Na stronie uefa.com jest transmisja
0
Najstarszy zawodnik najdrozszy xd
0
Najlepiej ich pocisnac na boisku
11
Bartomeu miej jaja. Nie bedzie arab plul nam w twarz.
0
Niech ten szejker z p$g się nie popłaczę
0
Jak można kibicować realowi
1
Orlik ma lepsza murawe niz to
0
Wydaje sie ze jest spalony? Przeciez widac to ewidentnie
0
wrzutka wrzutka i siadlo
0
I 2 palce w natalce
0
Zamiast probowac stzrelac z dystansu na tym kartoflisku to klepia
0
Wchodzi z Val Verde
0
Ale kartoflisko xD
1
Barca sie broni WTF
0
Gdzie zmiany
0
wrszcie gool