2

Trener argentyny zaraz na zawal padnie w meczu o pietruszke xd

0

Uff chociaz pkt bedzie

2

Zaorales gosciu :D

2

Buhahah nawet tam sie znajda janusze z koszulka konstytucja

0

Ale nie z argentyna szanujmy sie

0

Zamiast za 3 pkt wygrac i potem grac na luzie to musza cos odwalic zawsze

0

Trener argentyny nie dowierza

0

za 3 najlepiej

0

Jprdl 1-1

0

To wyglada jakby specjalnie chcieli przegrac tego seta

0

Jak widac nie tylko w Polsce

3

I elegancko :)

1

Co ta valencia heh

0

Za całokształt.

1

Popłakał się Xd.

0

Hahaha Ronaldo czerwo haha

0

Szczęsnego.

2

I tak by była tylko nie na polsacie

0

Coz za szalenstwo rotacyjne

2

I ta prawa noga mega.

0

Teraz powinni się otworzyć.

3

Dembele wbiegł jak dzik w żołędzie

0

Dokladnie.

2

Każdy mecz wygląda tak samo. Autobus przeciwnika i kontry.

0

Ale solorz zaszalal. A mecze na ważniejsza część sezonu będą zakodowane.

0

Przeciez mozna się było spodziewać.

0

,,Gdyby Jezus Chrystus zszedł dziś na ziemię, to nie miałby nic przeciwko koszulce z napisem Konstytucja na krzyżu. "

Piotr Misiło Nowoczesna

3

Bo real skupil sie tylko na lm. Za slabi sa zeby celowac w tryplet jak Barca.

3

Od kiedy TVN to polska telewizja ?

5

Haha Ronaldo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?