Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Trener argentyny zaraz na zawal padnie w meczu o pietruszke xd
0
Uff chociaz pkt bedzie
2
Zaorales gosciu :D
2
Buhahah nawet tam sie znajda janusze z koszulka konstytucja
0
Ale nie z argentyna szanujmy sie
0
Zamiast za 3 pkt wygrac i potem grac na luzie to musza cos odwalic zawsze
0
Trener argentyny nie dowierza
0
za 3 najlepiej
0
Jprdl 1-1
0
To wyglada jakby specjalnie chcieli przegrac tego seta
0
Jak widac nie tylko w Polsce
3
I elegancko :)
1
Co ta valencia heh
0
Za całokształt.
1
Popłakał się Xd.
0
Hahaha Ronaldo czerwo haha
0
Szczęsnego.
2
I tak by była tylko nie na polsacie
0
Coz za szalenstwo rotacyjne
2
I ta prawa noga mega.
0
Teraz powinni się otworzyć.
3
Dembele wbiegł jak dzik w żołędzie
0
Dokladnie.
2
Każdy mecz wygląda tak samo. Autobus przeciwnika i kontry.
0
Ale solorz zaszalal. A mecze na ważniejsza część sezonu będą zakodowane.
0
Przeciez mozna się było spodziewać.
0
,,Gdyby Jezus Chrystus zszedł dziś na ziemię, to nie miałby nic przeciwko koszulce z napisem Konstytucja na krzyżu. "
Piotr Misiło Nowoczesna
3
Bo real skupil sie tylko na lm. Za slabi sa zeby celowac w tryplet jak Barca.
3
Od kiedy TVN to polska telewizja ?
5
Haha Ronaldo