Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ten Arthur to klon Xaviego jak nic
0
I będzie nerwowka
1
O boshe gol z d.py.
1
W LM to inna drużyna
0
Ale brama xd.
0
Ale ten zespol crvena zvezda imponuje forma. Ostatni mecz przegrali w marcu i to po karnych dopiero.
2
Moga sobie pozwolic w ogorkowej lidze. U nas teraz kazdy mecz o zycie. xd
0
Piękny widok.
5
3:0 ograć Brazylię w finale coś pięknego !!!
0
1 pkt no !!!!!!
0
Brazylia nie istnieje :D
1
Jprdl co kurek gra
0
Kogo to obchodzi ważne aby wygrali
0
Ależ to by było piękne wygrać 3:0
0
Kurek jak puntkuje xd
1
Jest 1:0 !!!!
0
Qrw odrobili tymi zagrywkami
0
Monster block !
0
Solorz gdyby mógł to by zakodował finał
0
Spokojnie do ogrania ta Brazylia
5
ZaKODowany janusz
2
A tamci brzuszki napierniczaja xd
1
Jak wyjmuje ta kartke gdy jest kamera na sedziego xd
0
Aj szkoda seta -.-
0
Kurek odpalil w odpowiednim momencie
0
Jest mamy 1:0 !!
0
Ale bomby Kurka
0
Jprdl co to sie dzieje xd
0
O kurła gromimy USA xd
1
Jadymy jadymy !!!