1

Ten Arthur to klon Xaviego jak nic

0

I będzie nerwowka

1

O boshe gol z d.py.

1

W LM to inna drużyna

0

Ale brama xd.

0

Ale ten zespol crvena zvezda imponuje forma. Ostatni mecz przegrali w marcu i to po karnych dopiero.

2

Moga sobie pozwolic w ogorkowej lidze. U nas teraz kazdy mecz o zycie. xd

0

Piękny widok.

5

3:0 ograć Brazylię w finale coś pięknego !!!

0

1 pkt no !!!!!!

0

Brazylia nie istnieje :D

1

Jprdl co kurek gra

0

Kogo to obchodzi ważne aby wygrali

0

Ależ to by było piękne wygrać 3:0

0

Kurek jak puntkuje xd

1

Jest 1:0 !!!!

0

Qrw odrobili tymi zagrywkami

0

Monster block !

0

Solorz gdyby mógł to by zakodował finał

0

Spokojnie do ogrania ta Brazylia

5

ZaKODowany janusz

2

A tamci brzuszki napierniczaja xd

1

Jak wyjmuje ta kartke gdy jest kamera na sedziego xd

0

Aj szkoda seta -.-

0

Kurek odpalil w odpowiednim momencie

0

Jest mamy 1:0 !!

0

Ale bomby Kurka

0

Jprdl co to sie dzieje xd

0

O kurła gromimy USA xd

1

Jadymy jadymy !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?