Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hah jaka symulka wlocha
5
Brawo Szczęsny.
0
Jaka wrzuta omg.
1
,,Decyzja Amerykańskiego Towarzystwa Psychiatrycznego o wykreśleniu homoseksualizmu z klasyfikacji zaburzeń psychicznych (DSM) przez głosowanie została poprzedzona intensywnymi działaniami lobbingowymi aktywistów „gejowskich” oraz debatami politycznymi, które przetoczyły się przez samo Towarzystwo, organizacje homoseksualne i media". Co to ma wspolnego z nauka gdy wplyw na ta decyzje mialy czynniki zewnetrzne?
0
On opowiada akurat o swoim przypadku. Ale wielu ludziom pomogl wyjsc z tego. Wiesz co zdecydowalo o tym ze ,,homoseksualizm jest normalnym zachowaniem ludzkim" ? Glosowanie bo tak.
0
Richard Cohen polecam poczytac
1
Akurat te informacje sa od czlowieka ktory byl homoseksualista i sie z niej wyleczyl i opowiada o tym w swoim swiadectwie.
1
Jest powiazania z praca mozgu ale nikt sie z nia nie rodzi. Te cechy nabiera w dziecinstwie m.in. przez bliska relacje z matka a slaba z ojcem. Dlatego osoby homoseksualne sa wrazliwe i nabieraja zachowania kobiece.
0
To nie jest zwykla orientacja z ktoras ktos zyje i tyle. Osobami homoseksualnymi sa przede wszystkim osoby wrazliwe. Wplyw na ta wrazliwosc maja wydarzenia z dziecinstwa.
1
Nie walczyc tylko pomoc mu wyjsc z tej dewiacji na dobra droge. Bo nikt nie rodzi sie homoseksualista.
1
I tak bedzie najpierw beda chcieli malzenstw a potem co raz to wiecej praw.
0
Myslisz ze tylko w Polsce jest cos takiego jak 500+ ? Zgadzam sie z tym ze inteligencja jest dziecziczna czytajac takie glupie wypowiedzi.
0
Jak sama nazwa wskazuje małżeństwo jest to mąż i żona
0
I bardzo dobrze trzeba z tym walczyc a nie wmawiac ze to jest normalne.
0
Zgadzam sie z tym ze homoseksualizm zawsze byl i bedzie bo to dzielo szatana.
1
Aj szkoda ze tak szybko bo sie fajnie zapowiadalo
0
Teraz będzie beka.
0
Jakie szony hah.
0
Za duży ten ring
0
I ta bluza UFC xd
0
Ale rozruszał publikę szał
4
To niezle suple fit hah
0
Hahhaah komedia
0
Ale luje xd.
0
Hahaha ozdoba
3
Szczęka mu wypadła xd
0
Mniejszy niz w krajach arabskich? W krajach arabskich za homoseksualizm grozi kara smierci.
0
W Polsce nie ma zadnego problemu i nie bylo od xxx lat.
2
Gdyby nie kobieta i mezczyzna nie bylo by ciebie tutaj piszacego takich glupot.
0
No i ? Sproboj taki marsz zrobic w krajach arabskich. Ukamieniowali by ich tam na miejscu. A tu taka wielka homofobia w Polsce bo tak na tvnie powiedzieli. Przeciez jest wolnosc slowa wiec kazdy moze wyrazic swoja opinie.