0

Hah jaka symulka wlocha

5

Brawo Szczęsny.

0

Jaka wrzuta omg.

1

,,Decyzja Amerykańskiego Towarzystwa Psy­chi­a­trycznego o wykreśle­niu homosek­su­al­izmu z klasy­fikacji zaburzeń psy­chicznych (DSM) przez głosowanie została poprzedzona intensywnymi dzi­ała­niami lob­bin­gowymi akty­wistów „gejows­kich” oraz debatami poli­ty­cznymi, które prze­toczyły się przez samo Towarzystwo, orga­ni­za­cje homosek­su­alne i media". Co to ma wspolnego z nauka gdy wplyw na ta decyzje mialy czynniki zewnetrzne?

0

On opowiada akurat o swoim przypadku. Ale wielu ludziom pomogl wyjsc z tego. Wiesz co zdecydowalo o tym ze ,,homoseksualizm jest normalnym zachowaniem ludzkim" ? Glosowanie bo tak.

0

Richard Cohen polecam poczytac

1

Akurat te informacje sa od czlowieka ktory byl homoseksualista i sie z niej wyleczyl i opowiada o tym w swoim swiadectwie.

1

Jest powiazania z praca mozgu ale nikt sie z nia nie rodzi. Te cechy nabiera w dziecinstwie m.in. przez bliska relacje z matka a slaba z ojcem. Dlatego osoby homoseksualne sa wrazliwe i nabieraja zachowania kobiece.

0

To nie jest zwykla orientacja z ktoras ktos zyje i tyle. Osobami homoseksualnymi sa przede wszystkim osoby wrazliwe. Wplyw na ta wrazliwosc maja wydarzenia z dziecinstwa.

1

Nie walczyc tylko pomoc mu wyjsc z tej dewiacji na dobra droge. Bo nikt nie rodzi sie homoseksualista.

1

I tak bedzie najpierw beda chcieli malzenstw a potem co raz to wiecej praw.

0

Myslisz ze tylko w Polsce jest cos takiego jak 500+ ? Zgadzam sie z tym ze inteligencja jest dziecziczna czytajac takie glupie wypowiedzi.

0

Jak sama nazwa wskazuje małżeństwo jest to mąż i żona

0

I bardzo dobrze trzeba z tym walczyc a nie wmawiac ze to jest normalne.

0

Zgadzam sie z tym ze homoseksualizm zawsze byl i bedzie bo to dzielo szatana.

1

Aj szkoda ze tak szybko bo sie fajnie zapowiadalo

0

Teraz będzie beka.

0

Jakie szony hah.

0

Za duży ten ring

0

I ta bluza UFC xd

0

Ale rozruszał publikę szał

4

To niezle suple fit hah

0

Hahhaah komedia

0

Ale luje xd.

0

Hahaha ozdoba

3

Szczęka mu wypadła xd

0

Mniejszy niz w krajach arabskich? W krajach arabskich za homoseksualizm grozi kara smierci.

0

W Polsce nie ma zadnego problemu i nie bylo od xxx lat.

2

Gdyby nie kobieta i mezczyzna nie bylo by ciebie tutaj piszacego takich glupot.

0

No i ? Sproboj taki marsz zrobic w krajach arabskich. Ukamieniowali by ich tam na miejscu. A tu taka wielka homofobia w Polsce bo tak na tvnie powiedzieli. Przeciez jest wolnosc slowa wiec kazdy moze wyrazic swoja opinie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?