Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale Ter Stegen powinien do obronic
0
To sarkazm ? xd
0
To prowokatorzy
12
Przeciez to niemieckie media wiec wcale mnie to nie dziwi.
0
Chyba jest roznica zginac w katastrofie pelniac sluzbe a umrzec naturalnie co za typ.
0
Zginął bliski czlonek jego rodziny. Kazdy z nas chce dla swoich bliskich jak najlepiej.
2
Zdobyl te stanowisko kosztem Polski wiec dla mnie jest nikim.
0
Bo był Prezydentem Polski
2
Przeciez przywital wszystkich tu zgromadzonych uogolniajac trzeba uszy myc a nie sie czepiac pierdół. A tusk nie jest nikim waznym dla Polski ze ma go wymieniac.
2
A co tusk zrobil dla Polski ze ma go witac ?
0
Zrobić wymianę dembele plus kasa za neymara i wszyscy zadowoleni. Nie będzie się musiał języka uczyć w PSG.
1
A za Valverde noszenie koszulki z numerem 14 oznacza ze sie nie jest pewnym zmiennikiem.
0
,, Warto zaznaczyć, że sprowadzeniem Leo Santosa jest zainteresowany również Real Madryt." zdziwilbym sie zeby bylo inaczej
0
Bo zrobili od razu z niego wielka gwiazde
7
Siedzial pewnie na klopie a telefon byl w drugim pokoju
1
Juz to widze oczami wyobrazni jak Messi zdejmuje garniak i wbija na boisko aby odwrocic losy meczu prowadzonej przez niego druzyny.
1
I ze w Polsce lamana jest konstytucja.
2
Po czym Messi przybil mu piatke wyjmujac reke z temblaka
7
A po łokciu ramosa już nie rozważa
30
Jeszcze sie okaze ze placa kibicom za przyjscie na stadion i doping
2
Razem z Pepe to byli obroną stawiana za wzór jeśli chodzi o grę fair Play.
0
Messi wraca a Coutinho wypada
14
Mógł Mourinho napiąć tak samo brzuch jak jego rodak
3
Hahaha Mourinho xd
0
Ale Juventus sfrajerzylo a miało tyle sytuacji
1
Hahaha i ten zawód komentatorów
0
Ale partacza te akcje xd
0
Chcial pokazac tatuaz z czitosow
0
Ale orgazm borka ahahh
1
Teraz trzymac kciuki za Liverpool zeby wygral z psg i gites