Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Malcom cały mecz powinien zagrać
1
Nic sie nie zmienilo bedzie gral ciagle ten sam sklad
2
A czego się spodziewałeś przecież to real
2
A pies mu morde lizal
0
Często podejmuje złe decyzje przez to tracimy piłkę i drużyna narażona jest na kontratak.
1
I ta partia niszczy całą Europę ściągając ten szrot zwany imigrantami
0
Smuda.
0
Czyli na zero xd.
35
Real 14 bramek strzelonych 14 bramek straconych i 14 punktów.
0
To el jarek ?
61
Więc ten tego...
https://zapodaj.net/71b832d2c9ced.png.html
0
A my graliśmy bez Messiego
3
Vidal to jest kozak szkoda że tak malo gra
0
Semedo za rafnhe w 80 wejdzie vidal za Arthura i w 90 munir
0
Bronic się z takim słabym realem jprdl
0
Hah fani realu marzną tam na ostatnim sektorze xd
1
Valverde pewnie prędzej będzie bronić wyniku niż dobić rywala
0
I oby budował jak najdłużej
0
Dembele byłby idealny na te kontry Barcy w tym meczu
0
Też to zauważyłem
0
Za to ty masz pojecie
0
Rzeczowy, merytoryczny argument który potwierdza że PiS uratował lot.
0
Niezle masz wyprana banie.
0
I to jest piłkarz na miarę takiego klubu jak Barca a nie jakieś gomesy
1
Moze ma wywalone na gre w psg
0
Bo rzady PO rozwijaly zachodnia gospodarke wiec stoi za tym duza kasa.W 2008-2014 władze naszego kraju dokonały wyprzedaży majątku należącego do Skarbu Państwa (m.in. banki, kopalnie czy zakłady produkcyjne) za łączną kwotę 58,615 mld zł. Wiec zachodni kapital bedzie walczyc o tych ludzi m.in. pod pretekstem ze lamana jest konstytucja...
1
Prawda boli wiem wiec takie teksty ,,Idź dalej wciskaj ta propagandę pislamu jakimś ciemniakom" mnie nie ruszaja.
Gdyby nie wybuch afery amber gold to LOT juz by nie istnial poprzez dzialania OLT Express w ktorej pracowal syn tuska.
No wlasnie sa w fatalnym stanie po nierzadach PO-PSL wiec potrzeba czasu na odbudowe. Wysoki poziom importu węgla jest przejściowy, bo inwestycje w nowe ściany wydobywcze nie zostały jeszcze ukończone.
2
Przynajmniej opiera sie na Polskich mediach a nie zagranicznych ktore napewno nie maja w interesie dobra kraju.
2
Haha nie rozmieszaj mnie. Tak wygladala restrukturyzacja LOTu za czasów PO: ,,Cały plan miał polegać na odebraniu krajowego rynku przewozów lotniczych LOT-owi i doprowadzeniu tej spółki do upadłości, a następnie znalezieniu zagranicznego inwestora dla mającego kontrolować już wtedy polski rynek OLT Express.Plan miał lec w gruzach przez wybuch afery Amber Gold."
Polskie kopalnie nie sa w stanie zaspokoic popytu wiec wegiel jest sprowadzany z rosji i gdzie widzisz w tym problem ?
0
Gdyby nie zachodni interes to oni juz dawno by siedzieli w wiezieniach.