Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Ciśnie bo ma powody i bardzo dobrze złodziejom.
0
Jaki fart uffff.
0
Za to Milik odwrotnie
0
Dawwac jeszcze
0
Masakra tak dobrze było.
0
Weszli jak w masło
0
Jak dużo daje pressing
0
Ależ piątek jest niesamowity w powietrzu. Kolejna bramka z główki :)
0
3x Silva w ataku portugali heh
0
Czyli zawsze strzelaliśmy 2 gole
1
Czyli Messi nie wygra -_- Zdjęli ankietę żeby nie bylo że większość głosuję za Messim a wygrywa kto inny.
0
Valverde i tak mu nie da pograc
0
Przeciez maja benzeme po co im jakies hazardy nejmary.
0
Jak nie robi. Gala odbedzie sie 3 grudnia w Paryzu.
9
Jak ronaldo pojawi sie na gali to bedzie wiadomo kto dostanie
4
Benzema nominowany pewnie za te gole sprezentowane przez bramkarzy w LM.
1
To niezly z ciebie kibic
1
Myslal ze Messi sam wygra mecz
0
To była zmyła xd
0
I ten powrót Messiego żeby wspomóc Pique w obronie xd
2
Znowu dźwięk mija się z obrazem
0
Jesteśmy gorsi od united który nie stracił gola z Valencia xd
2
Najgorsze jest to że nie potrafimy tego wykorzystać.
2
Barcelona Guardioli okazała dominacje na wszystkich frontach zdobywając sześć pucharów w ciągu jednego roku. Żaden klub tego nie osiągnął. To jest dopiero wysiłek a nie skupienie się na jednych rozgrywkach.
4
Musi jakoś rodzinę wyżywić
0
Trzeba coś zmienić bo straciliśmy 2 bramki
22
Pompuja ta kasę w man united a sukcesów brak.
0
O ile w ataku było w miarę ok. To obrona dalej słabo.
1
Ten Arthur to klon Xaviego jak nic
0
I będzie nerwowka