5

Ciśnie bo ma powody i bardzo dobrze złodziejom.

0

Jaki fart uffff.

0

Za to Milik odwrotnie

0

Dawwac jeszcze

0

Masakra tak dobrze było.

0

Weszli jak w masło

0

Jak dużo daje pressing

0

Ależ piątek jest niesamowity w powietrzu. Kolejna bramka z główki :)

0

3x Silva w ataku portugali heh

0

Czyli zawsze strzelaliśmy 2 gole

1

Czyli Messi nie wygra -_- Zdjęli ankietę żeby nie bylo że większość głosuję za Messim a wygrywa kto inny.

0

Valverde i tak mu nie da pograc

0

Przeciez maja benzeme po co im jakies hazardy nejmary.

0

Jak nie robi. Gala odbedzie sie 3 grudnia w Paryzu.

9

Jak ronaldo pojawi sie na gali to bedzie wiadomo kto dostanie

4

Benzema nominowany pewnie za te gole sprezentowane przez bramkarzy w LM.

1

To niezly z ciebie kibic

1

Myslal ze Messi sam wygra mecz

0

To była zmyła xd

0

I ten powrót Messiego żeby wspomóc Pique w obronie xd

2

Znowu dźwięk mija się z obrazem

0

Jesteśmy gorsi od united który nie stracił gola z Valencia xd

2

Najgorsze jest to że nie potrafimy tego wykorzystać.

2

Barcelona Guardioli okazała dominacje na wszystkich frontach zdobywając sześć pucharów w ciągu jednego roku. Żaden klub tego nie osiągnął. To jest dopiero wysiłek a nie skupienie się na jednych rozgrywkach.

4

Musi jakoś rodzinę wyżywić

0

Trzeba coś zmienić bo straciliśmy 2 bramki

22

Pompuja ta kasę w man united a sukcesów brak.

0

O ile w ataku było w miarę ok. To obrona dalej słabo.

1

Ten Arthur to klon Xaviego jak nic

0

I będzie nerwowka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?