0

Wszyscy woleli nas w 6 przede wszyskim ze wzgledu na polskich kibicow bo to oni robia tam atmosfere

1

I to z 1-wszego miejsca

0

Kubiak chyba tez xd

0

Serbia widac ze wywalone na mecz dobrze dal nas xd

0

Oby nie było powtorki z meczu z Argentyna po wysokim zwycięstwie w 1 secie.

0

Francja odpadnie

0

Kurek nieźle poki co

0

On umar

0

Dokladnie wkurza to ze jest to takie wrzucanie do jednego wora wszystkich. Zdarzaja sie wyjatki jak wszedzie i w kazdej religii tylko ostatnimi czasy jest popularna nagonka na kosciol katolicki. Akurat teraz w dobie rozwijajacego sie islamu w europie. Czemu sie nie mowi o islamie gdzie pedofilia, gwalty sa na porzadku dziennym i wedlug nich to jest normalne. Tam dzieci biora sluby z doroslymi. Nawet ich guru mahomet poslubil dziecko.

0

Serio szpilka tam drze ta jape ?

0

A Francja byla praktycznie bez szzans heh niezle im podarowali awans.

0

Francja za 3 z Argentyna my wtapiamy z Serbia i do domu.

0

Taki Ngapeth by nam sie przydal

1

siatkonoga hah

0

Jaka amatorka

0

Marne szanse ze wygraja z rozpedzona Serbia

1

Brakuje nam atakujacego i to widac

0

Wlasnie o tym mowie ze sfrajerzyli wczorajszy mecz bo byl kluczowy.

0

Jak nie nazwac frajerami prowadzac 14:11 w tie breku i przegrac mecz ?

0

Przez ten mecz z Argentyna. Serbia gladko z nimi wygrala 3:0.

0

Beda frajerami roku jak nie awansuja do 6 mistrzostw.

0

Kosmita

3

Napewno trudniejsze do zdobycia niż sama LM

54

Leo Messi 2 tryplety Real Madryt 0

3

Zdecydowanie za mało złotych piłek

0

Jak to jak michal kubiak pewnie wyrzucil telewizor przez okno

0

3 pilki meczowe i przegrac mecz hah

0

Rzucona pilka XDDDDDD

0

Argentynczycy niech sie przepisow naucza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?