Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wszyscy woleli nas w 6 przede wszyskim ze wzgledu na polskich kibicow bo to oni robia tam atmosfere
1
I to z 1-wszego miejsca
0
Kubiak chyba tez xd
0
Serbia widac ze wywalone na mecz dobrze dal nas xd
0
Oby nie było powtorki z meczu z Argentyna po wysokim zwycięstwie w 1 secie.
0
Francja odpadnie
0
Kurek nieźle poki co
0
On umar
0
Dokladnie wkurza to ze jest to takie wrzucanie do jednego wora wszystkich. Zdarzaja sie wyjatki jak wszedzie i w kazdej religii tylko ostatnimi czasy jest popularna nagonka na kosciol katolicki. Akurat teraz w dobie rozwijajacego sie islamu w europie. Czemu sie nie mowi o islamie gdzie pedofilia, gwalty sa na porzadku dziennym i wedlug nich to jest normalne. Tam dzieci biora sluby z doroslymi. Nawet ich guru mahomet poslubil dziecko.
0
Serio szpilka tam drze ta jape ?
0
A Francja byla praktycznie bez szzans heh niezle im podarowali awans.
0
Francja za 3 z Argentyna my wtapiamy z Serbia i do domu.
0
Taki Ngapeth by nam sie przydal
1
siatkonoga hah
0
Jaka amatorka
0
Marne szanse ze wygraja z rozpedzona Serbia
1
Brakuje nam atakujacego i to widac
0
Wlasnie o tym mowie ze sfrajerzyli wczorajszy mecz bo byl kluczowy.
0
Jak nie nazwac frajerami prowadzac 14:11 w tie breku i przegrac mecz ?
0
Przez ten mecz z Argentyna. Serbia gladko z nimi wygrala 3:0.
0
Beda frajerami roku jak nie awansuja do 6 mistrzostw.
0
Kosmita
3
Napewno trudniejsze do zdobycia niż sama LM
27
Messi like a Boss. Teraz mu lepiej bez tej dłuższej brody.
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/42313822_2450395718313341_4176213842562383872_o.jpg?_nc_cat=1&efg=eyJpIjoidCJ9&oh=e3c35b67820d3d37363d3721c914ac16&oe=5C2C0867
54
Leo Messi 2 tryplety Real Madryt 0
3
Zdecydowanie za mało złotych piłek
0
Jak to jak michal kubiak pewnie wyrzucil telewizor przez okno
0
3 pilki meczowe i przegrac mecz hah
0
Rzucona pilka XDDDDDD
0
Argentynczycy niech sie przepisow naucza