Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Chceli wyciagnac wlochow przy stanie 0:2 serio ? xd
0
Gierka w stylu piłka parzy az przypominaja sie MS eh
0
Napewno nie robi tego za darmo
0
,,Robi wszystko aby dolaczyc do drużyny bluagrany ale nie wyklucza przejścia do realu" wtf
0
Jak opłaci sam swój transfer to ok
0
Smiech na sali to jest obecnosc ronaldo ktory nie istnial przez pol sezonu
3
Ale byśmy utarli nosa szejkerowi pozyskując rabiota za darmo
2
Po co perezowi dyrektor sportowy jak latwiej jest posmarowac u zrodla
0
I tacy ludzie głosują w plebiscycie o ZP
4
Waldek na wakacjach
6
Tylko ze to nagroda FIFA za caloksztalt sezonu a w tamtym sezonie wyraznie byl Messi lepszy niz ronaldo. Za LM byla przyznawana ostatnio nagroda UEFA ktora przeciez wygral Modric.
3
Śmiech że jest Ronaldo a nie ma Messiego. Po za LM nic nie wygral w lidze lepszy był Messi.
0
Teraz to dal kartke za identyczną sytuację xd
0
Przecież to faul ewidentny
1
Arthura mógłby wystawić
0
I strzałem.
3
Luoo strzał z dystansu.
0
Z ogorasami buhah
0
Gdyby nie jego agenci pazerni na kase inaczej by to wygladalo.
2
Za rok bedzie za darmo wiec po co wydawac teraz
0
Dlatego mają wybór którego wcześniej nie mieli.
0
Teraz będa się tym podniecać przez najbliższe xx lat.
0
Reszta poszła pod stołem
0
To zalezy czy bedzie ronaldo
0
No zaje,sta lm w polsacie na zakodowanych kanalach
0
Przykro ze ronaldo nie ma bo by zrobil szoł
1
Wreszcie sprawiedliwie
0
Salah powinien dostac bo gdyby nie ramos nie wiadomo jak by sie to potoczylo
3
Wjezdza na kolanach
4
WTF lgbt /??