1

Chceli wyciagnac wlochow przy stanie 0:2 serio ? xd

0

Gierka w stylu piłka parzy az przypominaja sie MS eh

0

Napewno nie robi tego za darmo

0

,,Robi wszystko aby dolaczyc do drużyny bluagrany ale nie wyklucza przejścia do realu" wtf

0

Jak opłaci sam swój transfer to ok

0

Smiech na sali to jest obecnosc ronaldo ktory nie istnial przez pol sezonu

3

Ale byśmy utarli nosa szejkerowi pozyskując rabiota za darmo

2

Po co perezowi dyrektor sportowy jak latwiej jest posmarowac u zrodla

0

I tacy ludzie głosują w plebiscycie o ZP

4

Waldek na wakacjach

6

Tylko ze to nagroda FIFA za caloksztalt sezonu a w tamtym sezonie wyraznie byl Messi lepszy niz ronaldo. Za LM byla przyznawana ostatnio nagroda UEFA ktora przeciez wygral Modric.

3

Śmiech że jest Ronaldo a nie ma Messiego. Po za LM nic nie wygral w lidze lepszy był Messi.

0

Teraz to dal kartke za identyczną sytuację xd

0

Przecież to faul ewidentny

1

Arthura mógłby wystawić

0

I strzałem.

3

Luoo strzał z dystansu.

0

Z ogorasami buhah

0

Gdyby nie jego agenci pazerni na kase inaczej by to wygladalo.

2

Za rok bedzie za darmo wiec po co wydawac teraz

0

Dlatego mają wybór którego wcześniej nie mieli.

0

Teraz będa się tym podniecać przez najbliższe xx lat.

0

Reszta poszła pod stołem

0

To zalezy czy bedzie ronaldo

0

No zaje,sta lm w polsacie na zakodowanych kanalach

0

Przykro ze ronaldo nie ma bo by zrobil szoł

1

Wreszcie sprawiedliwie

0

Salah powinien dostac bo gdyby nie ramos nie wiadomo jak by sie to potoczylo

3

Wjezdza na kolanach

4

WTF lgbt /??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?