10

I Messi najbardziej utytulowanym graczem Barcelony ! Brawo !

1

Moze wypatrywal Malcoma na trybunach xd

0

Mam nadzieje ze Valverde to jakos pouklada bo Malcom tez wydaje sie niezly.

5

Nie pokażą ceremonii ? Wtf

2

Uffff naprawił co zepsuł.

0

Messi też słabo.

0

Mamy problemy jak Sevilla przyciśnie

0

Jakie zasieki omg.

0

Na notatniku

0

Co się odwaliło

6

I rakitic ponad pique xd

2

Zadnych negocjacji z tym sztucznym klubem

3

Dlatego potrzebne sa zmiany a nie pier..lenie o wolnych sadach. Ci co krzycza wolne sady to zlodzieje ktorzy boja sie o swoj interes.

0

Jak on jest nie do wyciągnięcia z bayernu

0

Dlatego oferują im gomesa he

14

Zapewne po udanym okienku transferowym zacznie się znowu saga z przeszczepem wątroby dot. Abidala.

0

Vidal wyskoczył zaa krzaków siema chłopaki

0

Po co jak z każdą jego minuta na boisku wartość spada wiec lepiej teraz go opchnac

0

To troche smieszne pogba tyle kosztowal gdy byl 2 lata mlodszy i w formie. A teraz chca go sprzedac za tyle samo lub wiecej gdy jest dwa lata starszy i bez takiej formy jaka prezentowal w Juve.

0

Może wprowadza po tych wygranych realu w lm

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

I po co jeszcze ten pogba

0

Jeszcze Pogbe o kurde gdzie ich pomiescic wszystkich

0

Pique też tak robi he

1

Jaki turniej ?

1

Jak się używa mózgu podczas jazdy to nie

0

Vidal to walczak nie to co Turan

1

Mistrz Włoch i Niemiec teraz czas na mistrza Hiszpanii :>

0

Pojechał po Vidala do Monachium

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?