Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
I Messi najbardziej utytulowanym graczem Barcelony ! Brawo !
1
Moze wypatrywal Malcoma na trybunach xd
0
Mam nadzieje ze Valverde to jakos pouklada bo Malcom tez wydaje sie niezly.
5
Nie pokażą ceremonii ? Wtf
2
Uffff naprawił co zepsuł.
0
Messi też słabo.
0
Mamy problemy jak Sevilla przyciśnie
0
Jakie zasieki omg.
0
Na notatniku
0
Co się odwaliło
6
I rakitic ponad pique xd
2
Zadnych negocjacji z tym sztucznym klubem
3
Dlatego potrzebne sa zmiany a nie pier..lenie o wolnych sadach. Ci co krzycza wolne sady to zlodzieje ktorzy boja sie o swoj interes.
0
Jak on jest nie do wyciągnięcia z bayernu
0
Dlatego oferują im gomesa he
14
Zapewne po udanym okienku transferowym zacznie się znowu saga z przeszczepem wątroby dot. Abidala.
0
Vidal wyskoczył zaa krzaków siema chłopaki
0
Po co jak z każdą jego minuta na boisku wartość spada wiec lepiej teraz go opchnac
0
To troche smieszne pogba tyle kosztowal gdy byl 2 lata mlodszy i w formie. A teraz chca go sprzedac za tyle samo lub wiecej gdy jest dwa lata starszy i bez takiej formy jaka prezentowal w Juve.
0
Może wprowadza po tych wygranych realu w lm
7
Witamy Arturo !
https://pbs.twimg.com/media/Dj3F6RYU8AESXqt.jpg:large
https://pbs.twimg.com/media/Dj3OH_qXsAAaaLO.jpg
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
I po co jeszcze ten pogba
0
Jeszcze Pogbe o kurde gdzie ich pomiescic wszystkich
0
Pique też tak robi he
1
Jaki turniej ?
1
Jak się używa mózgu podczas jazdy to nie
0
Vidal to walczak nie to co Turan
1
Mistrz Włoch i Niemiec teraz czas na mistrza Hiszpanii :>
0
Pojechał po Vidala do Monachium