Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
XDDDDDDDDD.
0
I jeszcze Coutinho :)
0
Bo Barcelonie brakuje odpowiednich pomocników do stylu gry
2
Po fiasku z grizmanem niech się skupia na thiago
1
Dziś jak Hiszpania ? Przecież pierwsza połowa była słaba w ich wykonaniu
0
Podnosi go Ramos i podaje chustę
0
Hahaha ronaldo jaki wkurw xdd
0
Ale bombaaaaa.
0
Barca teraz postawila na reprezentantow francji
0
Ma dopiero 23 lata
6
Jak sam siebie wykupi to ok
1
Hahaha jaka szmata jak w finale lm
1
Już pepe kąsa costę
0
Ale symulka nacho widac że się szkoli w madryce
0
Luo qrw co za petara
2
Ale te kontry portugalii są niezle
0
Dla nich ważniejsze że real ma trenera
0
Ale aktorstwo Portugalczyka
0
Wrzutka na Silvę xd
0
Hierro aż marynalke zdjął
2
ZP dla ronaldo za pięknego gola
1
Hahaha już karny na ronaldo
0
Pepe i Ramos dwóch rzeźników przeciwko sobie xd
0
ale oni celuja w LE
0
Kasa gora. Pociag o nazwie Barcelona wlasnie odjechal powodzenia w atletico.
10
cr gra w spokojniejszy sposob bo caly zespol gra na niego kreujac mu patelnie
1
Smiech na sali. Masz kase mozesz wszystko.
17
Takim zachowaniem pasuje do realu
0
Czyli przechodzi do Barcy bo tak by już powiedział
0
Przecież sam Messi mówi że trudno jest wdrożyć się w filozofię Barcy więc Dembele potrzebuje jeszcze czasu.