0

XDDDDDDDDD.

0

I jeszcze Coutinho :)

0

Bo Barcelonie brakuje odpowiednich pomocników do stylu gry

2

Po fiasku z grizmanem niech się skupia na thiago

1

Dziś jak Hiszpania ? Przecież pierwsza połowa była słaba w ich wykonaniu

0

Podnosi go Ramos i podaje chustę

0

Hahaha ronaldo jaki wkurw xdd

0

Ale bombaaaaa.

0

Barca teraz postawila na reprezentantow francji

0

Ma dopiero 23 lata

6

Jak sam siebie wykupi to ok

1

Hahaha jaka szmata jak w finale lm

1

Już pepe kąsa costę

0

Ale symulka nacho widac że się szkoli w madryce

0

Luo qrw co za petara

2

Ale te kontry portugalii są niezle

0

Dla nich ważniejsze że real ma trenera

0

Ale aktorstwo Portugalczyka

0

Wrzutka na Silvę xd

0

Hierro aż marynalke zdjął

2

ZP dla ronaldo za pięknego gola

1

Hahaha już karny na ronaldo

0

Pepe i Ramos dwóch rzeźników przeciwko sobie xd

0

ale oni celuja w LE

0

Kasa gora. Pociag o nazwie Barcelona wlasnie odjechal powodzenia w atletico.

10

cr gra w spokojniejszy sposob bo caly zespol gra na niego kreujac mu patelnie

1

Smiech na sali. Masz kase mozesz wszystko.

17

Takim zachowaniem pasuje do realu

0

Czyli przechodzi do Barcy bo tak by już powiedział

0

Przecież sam Messi mówi że trudno jest wdrożyć się w filozofię Barcy więc Dembele potrzebuje jeszcze czasu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?