Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie bylo karnego
1
Tylko nie gomes
8
Wczoraj w meczu mu - sevilla glosniejsi byli kibice sevilli
0
Trzeba ta zla passe przelamac i wygrac.
1
Chociaz zeby mial asyste to bylbym zadowolony
1
Od 2005 r. nie wygralismy z Chelsea na Camp Nou byly same remisy.
8
Nas tez zapewnial ze zostaje w Barcelonie a jak wyszlo wszyscy wiemy
0
Za ta pomoc to juz podziekujemy
0
Wypili z szejkerem po drinku w rio to wypadalo zdementowac plotki.
0
W lidze nie gra a co dopiero w lm
0
oooooooooooooeeeeeeeee
0
haha pogba co to bylo
4
Hah i tyle widziano MU w LM
0
Zagra w nastepnym meczuy
1
woz z weglem na PO
1
nie
0
Coutinho tez powinien csly mecz dograc bo i tak nie zagra z chelsea
0
Suarez !!!!!
0
Jak sam zaplaci za transfer to moze wracac
0
Ciekawe ktory z nich przejmie talent po ojcu
1
Jakos nie moge sobie go wyobrazic w koszulce realu
25
Gomesa moga brac
0
Byl bohaterem dla finansjery bo oszukal polakow na kredyty we frankach.
0
Maja prawo gwizdac bo pilkarze graja dla kibicow.
0
To zapytaj kibicow realu czy kibicuja Barcelonie.
0
Moze on specjalnie tak gra zeby szejk go wreszcie puscil z tego psg
90
Pomyliles strony.
0
Bedzie gdzies transmisja?
2
Brakowalo ,,szczescia" takiego jaki ma real
0
Hah jaka mina