0

Nie bylo karnego

1

Tylko nie gomes

8

Wczoraj w meczu mu - sevilla glosniejsi byli kibice sevilli

0

Trzeba ta zla passe przelamac i wygrac.

1

Chociaz zeby mial asyste to bylbym zadowolony

1

Od 2005 r. nie wygralismy z Chelsea na Camp Nou byly same remisy.

8

Nas tez zapewnial ze zostaje w Barcelonie a jak wyszlo wszyscy wiemy

0

Za ta pomoc to juz podziekujemy

0

Wypili z szejkerem po drinku w rio to wypadalo zdementowac plotki.

0

W lidze nie gra a co dopiero w lm

0

oooooooooooooeeeeeeeee

0

haha pogba co to bylo

4

Hah i tyle widziano MU w LM

0

Zagra w nastepnym meczuy

1

woz z weglem na PO

1

nie

0

Coutinho tez powinien csly mecz dograc bo i tak nie zagra z chelsea

0

Suarez !!!!!

0

Jak sam zaplaci za transfer to moze wracac

0

Ciekawe ktory z nich przejmie talent po ojcu

1

Jakos nie moge sobie go wyobrazic w koszulce realu

25

Gomesa moga brac

0

Byl bohaterem dla finansjery bo oszukal polakow na kredyty we frankach.

0

Maja prawo gwizdac bo pilkarze graja dla kibicow.

0

To zapytaj kibicow realu czy kibicuja Barcelonie.

0

Moze on specjalnie tak gra zeby szejk go wreszcie puscil z tego psg

90

Pomyliles strony.

0

Bedzie gdzies transmisja?

2

Brakowalo ,,szczescia" takiego jaki ma real

0

Hah jaka mina

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?